'
Читаєте зараз
Kalush Orchestra та Притула запустили незвичний аукціон для допомоги ЗСУ

Kalush Orchestra та Притула запустили незвичний аукціон для допомоги ЗСУ

Ilona Kivva
Автор:
Kalush Orchestra
  • Переможці Євробачення-2022 виставили на аукціон головний кубок пісенного конкурсу.
  • Окрім статуетки, з молотка піде і рожева панама фронтмена Kalush Orchestra Олега Псюка.
  • Зібрані кошти підуть на допомогу українським захисникам.

Український гурт Kalush Orchestra спільно з благодійним фондом Сергія Притули запустили незвичну ініціативу, спрямовану на збір коштів для Збройних сил України. Так, рожевий капелюх, у якому соліст гурту виступав у фіналі міжнародного пісенного конкурсу, розіграють за 200 гривень, а от за скляний мікрофон доведеться поборотися.

Заборона розповідає про благодійну ініціативу переможців Євробачення-2022 та волонтера Сергія Притули.


Переможні Євробачення-2022 продають свій кубок

Вперше в історії Євробачення переможці конкурсу продадуть свій кубок.

Скляний мікрофон, який є головним трофеєм міжнародного пісенного конкурсу, розіграють на благодійному аукціоні, що був організований гуртом Kalush Orchestra спільно з фондом Сергія Притули. Ще одним лотом стане панама лідера колективу Олега Псюка — рожевий капелюх, у якому він виступав на Eurovision-2022.

Зазначимо, що віддати головний приз конкурсу на благодійність у разі перемоги музиканти обіцяли ще після проходження першого півфіналу і стримали слово. Усі одержані гроші підуть на допомогу Збройним силам України.

Читати більше новин в Telegram

Розігрувати рожеву панаму будуть так:

  • усі охочі взяти участь мають зробити внесок у розмірі 5 євро (або 200 гривень);
  • після завершення конкурсу переможця оберуть у рандомному порядку з усіх, хто пожертвував кошти;
  • робити пожертви можна декілька разів.

А от отримати скляний мікрофон Євробачення-2022 трошки складніше за самим процесом. Організатори пояснили, що він дістанеться тому, хто пожертвує найбільше (в крипто- або фіскальній валюті). Благодійний аукціон триватиме до 28 травня 2022 року.

«Хлопці віддають свій скляний мікрофон для допомоги ЗСУ! А на додачу ще й свою легендарну рожеву панамку, аналогів якій у світі нема. А ми допомагаємо провести розіграш і розпорядитися коштами через наш Благодійний Фонд Сергія Притули. Усе піде на те, щоб робити смерть ворогам і перемогу Україні. Отже, панамка з потом і слізьми соліста гурту Олега Псюка може стати вашою всього за 200 гривень», — зазначив Сергій Притула.

Раніше Заборона розповідала про благодійний аукціон Travel for Ukraine, організований у Великій Британії для допомоги українським біженцям. На торги виставили різноманітні туристичні путівки: від поїздки до Санти у Лапландію до відпочинку у перських наметах.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій