Читаєте зараз
«Закарпаття» перемогло в сепаратистському чемпіонаті з футболу

«Закарпаття» перемогло в сепаратистському чемпіонаті з футболу

Сергій Сурепін

Оновлення: Федерація футболу України дискваліфікує усіх футболістів із команди «Закарпаття». Як стало відомо, «проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема — дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професіональних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ».

10 червня у Лондоні пройшла вирішальна гра чемпіонату світу з футболу серед невизнаних і частково визнаних країн, автономій та етнічних команд ConIFA World Football Cup. Переможцями турніру стали футболісти команди «Закарпаття». Про це розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Я дуже люблю футбол, але мене зовсім не радують спортивні «успіхи» команди із Закарпаття, яка бере участь в чемпіонаті світу з футболу під егідою КОНІФА за участю команд з невизнаних держав. Вважаю, що правоохоронні органи мали б зустріти команду з «дружнім» прийомом на батьківщині та запитати, звідки у них фінансування, чиєю підтримкою користуються гравці та й взагалі поставити ще багато запитань», – заявив Клімкін.

В заявці команди Kárpátalja значиться чимало гравців із Закарпаття, які виступають за угорські клуби, граючи в сусідній країні за угорськими паспортами. Йдеться про Шандора Розмана та Шандора Вайду із Виноградова, Юрія Тому, який нещодавно був гравцем «Говерли» Ужгорода та ФК «Ужгорода», та Золтана Бокшо із Мукачівщини. Організував команду депутат Берегівської райради від Демократичної спілки угорців (УМДС) Тіберій Феєш. У минулому році він вже возив цю команду на подібний турнір.

Чемпіонат провела «Конфедерація незалежних футбольних асоціацій». До її складу входять федерації, які не працюють з Міжнародною федерацією футболу (ФІФА). Зараз чемпіонат проводять у Лондоні. У турнірі взяли участь збірні Абхазії, Тибету, Секейського краю, а у відбіркових матчах грали команди ЛНР та ДНР.

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Русинське поле експериментів. Хто такі закарпатські русини і чому їх звинувачують у сепаратизмі?

«Закарпаття» бере участь у чемпіонаті світу серед сепаратистів

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій