Читаєте зараз
Катерина Сергацкова покаже книгу. Де буде презентація та як туди потрапити

Катерина Сергацкова покаже книгу. Де буде презентація та як туди потрапити

Evgenia Kostina
Дівчинка в Ісламській державі
  • Презентація книги «Прощавай, Ісламська державо» буде в форматі стендапу.
  • Вхід безкоштовний, але обмежений (форма додається).
  • Авторка обіцяє жарти про «ІДІЛ».

4 листопада 2021 року в Києві відбудеться презентація довгоочікуваної книги журналістки, співзасновниці Заборони Катерини Сергацкової «Прощавай, Ісламська державо» (видавництво «Самміт-Книга»).


Книга «Прощавай, «Ісламська державо»: лишається тільки майбутнє»

Робота Катерини Сергацкової розповідає, як люди з пострадянських країн виїжджали воювати за «Ісламську державу» — найжорстокішу терористичну організацію останнього десятиліття. З 2013 року до неї приєдналося, за найскромнішими підрахунками, близько 15 тисяч громадян Росії, Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Азербайджану, Грузії та України. Вони склали третину всіх іноземців, що вступили в «ІДІЛ» і воювали на території Сирії та Іраку.

В рамках підготовки книги Катерина Сергацкова п’ять років записувала інтерв’ю з людьми, які воювали за «ІДІЛ», членами їхніх сімей, бойовиками, що воювали в Сирії з іншими терористичними організаціями, і співробітниками спецслужб, які їх вербували. Щоби поговорити з цими людьми, вона їздила в Грузію, Туреччину та Ірак, а частина інтерв’ю проводилася в містах України, де переховувалися бойовики (а дехто з них переховується й досі).

Презентація від Катерини Сергацкової: де, коли, як записатися

Публічний показ книги відбудеться у незвичному форматі журналістському стендапі. «Презентую свою книгу про пострадянських терористів та готую жарти про «ІДІЛ». Місць дуже мало, тож охочих прошу записатися», — написала в пості на Facebook авторка.

Презентація відбудеться о 17:30 в 32 Jazz Club (вул. Воздвиженська, 32).

Вхід на презентацію тільки за списком гостей. Тож якщо ви дуже хочете прийти, заповніть, будь ласка, форму.

Якщо ви не зможете потрапити на презентацію, але хочете книгу з автографом, можна придбати на сайті авторки: sergatskova.com.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору