'
Читаєте зараз
Катерина Сергацкова покаже книгу. Де буде презентація та як туди потрапити

Катерина Сергацкова покаже книгу. Де буде презентація та як туди потрапити

Yevheniia Kostina
Дівчинка в Ісламській державі
  • Презентація книги «Прощавай, Ісламська державо» буде в форматі стендапу.
  • Вхід безкоштовний, але обмежений (форма додається).
  • Авторка обіцяє жарти про «ІДІЛ».

4 листопада 2021 року в Києві відбудеться презентація довгоочікуваної книги журналістки, співзасновниці Заборони Катерини Сергацкової «Прощавай, Ісламська державо» (видавництво «Самміт-Книга»).


Книга «Прощавай, «Ісламська державо»: лишається тільки майбутнє»

Робота Катерини Сергацкової розповідає, як люди з пострадянських країн виїжджали воювати за «Ісламську державу» — найжорстокішу терористичну організацію останнього десятиліття. З 2013 року до неї приєдналося, за найскромнішими підрахунками, близько 15 тисяч громадян Росії, Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Азербайджану, Грузії та України. Вони склали третину всіх іноземців, що вступили в «ІДІЛ» і воювали на території Сирії та Іраку.

В рамках підготовки книги Катерина Сергацкова п’ять років записувала інтерв’ю з людьми, які воювали за «ІДІЛ», членами їхніх сімей, бойовиками, що воювали в Сирії з іншими терористичними організаціями, і співробітниками спецслужб, які їх вербували. Щоби поговорити з цими людьми, вона їздила в Грузію, Туреччину та Ірак, а частина інтерв’ю проводилася в містах України, де переховувалися бойовики (а дехто з них переховується й досі).

Презентація від Катерини Сергацкової: де, коли, як записатися

Публічний показ книги відбудеться у незвичному форматі журналістському стендапі. «Презентую свою книгу про пострадянських терористів та готую жарти про «ІДІЛ». Місць дуже мало, тож охочих прошу записатися», — написала в пості на Facebook авторка.

Презентація відбудеться о 17:30 в 32 Jazz Club (вул. Воздвиженська, 32).

Читати більше новин в Telegram

Вхід на презентацію тільки за списком гостей. Тож якщо ви дуже хочете прийти, заповніть, будь ласка, форму.

Якщо ви не зможете потрапити на презентацію, але хочете книгу з автографом, можна придбати на сайті авторки: sergatskova.com.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій