Кім Чен Ин пригрозив ядерною атакою: військові провели серію випробувань
- В 2022 році КНДР запустила понад 40 балістичних і крилатих ракет.
- Корейський диктатор називає навчання чітким попередженням ворогам.
- Снаряди, що пройшли випробування, нібито здатні досягти військового центру США в Тихому океані.
З кінця вересня 2022 року Північна Корея випустила 10 ракет різної дальності. Основна демонстративна ідея — захиститися від Південної Кореї та США. Диктатура обрала мілітарний варіант погрози ядерними ударами.
Заборона розповідає про слова Кім Чен Ина щодо контролю над ворогами та демонстрацію сили з боку КНДР.
Погрози Пхеньяна: заява Кім Чен Ина 13 жовтня
КНДР розширила свої ядерні можливості, випробував крилаті ракети великої дальності, пише північнокорейське агентство KCNA.
«Наші ядерні сили вкотре довели свою повну готовність до реальної війни, щоб поставити ворогів під свій контроль […] Випробувальний вогонь є нашим ще одним чітким попередженням ворогам, а також практичною перевіркою та яскравою демонстрацією абсолютної надійності та боєздатності засобів стримування війни нашої держави», — заявив північнокорейський диктатор Кім Чен Ин.
Він додав, що Пхеньян повинен і буде продовжувати посилення ядерних сил. Таку політику Кім Чен Ин традиційно називає зміцненням обороноздатності Північної Кореї.
Читати більше новин в TelegramВійськові за два тижні жовтня запустили понад 10 ракет середньої та великої дальності. Це було симуляцією ядерних ударів по цілях Південної Кореї та США. Ця зброя включала нову балістичну ракету середньої дальності, яка пролетіла над Японією, демонструючи потенційну дальність досягнення Ґуаму, головного військового центру США в Тихому океані Тренування мали на меті попередження Сеулу та Вашингтону за організацію небезпечних спільних військово-морських навчань.
Загалом із початку 2022 року із КНДР випустили понад 40 балістичних і крилатих ракет. Країна розширює свій арсенал зброї меншої дальності, спрямованої на протиракетну оборону в Південній Кореї.
Раніше Заборона розповідала про дозвіл парламенту КНДР на застосування превентивного удару ядерною зброєю. Закон встановив ядерний статус країни як незворотний.
Читати більше новин в Telegram