'
Читаєте зараз
США покарають Путіна в разі ядерного удару: ексрадник Трампа натякнув на вбивство

США покарають Путіна в разі ядерного удару: ексрадник Трампа натякнув на вбивство

Ilona Kivva
Автор:
  • Ризик застосування ядерної зброї зросте, якщо Володимир Путін опиниться у жахливому політичному становищі в РФ.
  • Запобігти удару можливо, якщо президент РФ розумітиме потенційну відповідальність.
  • Російські військові мають низькі показники на війні, але Україні потрібна допомога США та НАТО для перемоги.

Президент Росії Володимир Путін може віддати наказ нанести ядерний удар по Україні для того, щоб прикрити поразку своїх військових. Однак це означатиме загрозу і для США, тому американці матимуть можливість притягнути його до відповідальності, застосувавши іранський сценарій. 

Заборона розповідає про ймовірні дії Вашингтона в разі крайніх заходів російської агресії та спосіб уникнення такої ескалації.

Ядерна загроза в Україні: думка Джона Болтона

США можуть притягнути до відповідальності президента РФ Володимира Путіна, якщо він накаже запустити ядерну зброю по Україні. У такому випадку диктатор підпише собі передсмертну записку, сказав радник президента США (Дональда Трампа) з національної безпеки Джон Болтон у коментарі LBC.

«Я не виключаю можливості ядерної зброї, якщо російські війська в Україні зазнають краху або якщо Путін опиниться у справді жахливому політичному становищі всередині Росії […] Ми не можемо дозволити використання ядерної зброї в Україні чи будь-де ще терористами, такими як Іран чи Північна Корея, а також Росією чи Китаєм, без притягнення до відповідальності особи, винної в цьому рішенні», — зазначив Болтон.

Говорячи про відповідальність, він запропонував запитати іранського генерала Касема Сулеймані про те, що відбулося, коли Вашингтон побачив загрозу для Штатів. У 2020 році американські сили вбили іранця, звинувативши його в підготовці нападів на дипломатів та військовослужбовців США.

Читати більше новин в Telegram

При цьому Болтон вважає, що варто запобігти рішенню президента РФ про ядерний удар.

«Ми повинні дати зрозуміти йому і людям навколо нього в його уряді, щоб вони могли вжити заходів, перш ніж він зробить щось подібне […] Справа в тому, щоб не лише Путін, а й усі інші сказали, що це неправильний шлях», — додав експерт із нацбезпеки.

Болтон зауважив, що показники Росії на фронті надзвичайно низькі й українські військові справді можуть перемогти. Проте США та НАТО повинні надавати більше військової підтримки Україні.

Раніше Заборона розповідала про відповідь генерала США Девіда Петреуса на ядерні погрози Путіна. За словами військового, такий сценарій можна буде розцінювати як напад на НАТО.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій