Читаєте зараз
Конгрес може розглянути законопроєкт про допомогу Україні в обхід спікера: як це можливо

Конгрес може розглянути законопроєкт про допомогу Україні в обхід спікера: як це можливо

Ilona Kivva
Автор:

Палата представників може розпочати збір підписів за те, щоб поставити законопроєкт про допомогу Україні на голосування. Це зроблять в обхід спікера Майкла Джонсона, якщо він не внесе документ на розгляд цього тижня, заявив конгресмен-республіканець Браян Фіцпатрік. 

«Це спроба застосувати тиск, щоб змусити щось винести в зал для голосування. Якщо Палата представників не може дійти консенсусу щодо законопроєкту, альтернативою не може бути те, що Україна зазнає поразки, а наш кордон залишиться відкритим», – сказав конгресмен.

Він цілком впевнений, що петиція може отримати 218 підписів, необхідних для ухвалення. Останнім часом Білий дім та низка законодавців у Палаті представників поновили свої заклики до спікера Майка Джонсона внести на розгляд законопроєкт із допомоги Україні та іншим союзникам.

Як відомо, наприкінці 2023 року в Конгресі проголосували за призначення на посаду спікера консервативного республіканця Майка Джонсона із Луїзіани. Джонсон зробив заяву на підтримку України після російського вторгнення і закликав запровадити економнічні санкції проти РФ. Але незабаром він змінив свою позицію та надалі голосував проти майже усіх ініціатив з підтримки України. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій