'
Читаєте зараз
Курськ, Бєлгород: в РДК розповіли про перебіг подій у регіонах

Курськ, Бєлгород: в РДК розповіли про перебіг подій у регіонах

Ilona Kivva
Автор:

Підрозділи російських добровольців, які 12 березня розпочали спецоперацію на території РФ, наступають в межах Бєлгородської та Курської областей, розповів голова штабу РДК Олександр з позивним «Фортуна».

«Є успіх, він розвивається по всім секторам. Якщо ми говоримо про контроль певних населених пунктів, то я б обережно про це говорив. Всім варто розуміти, що під час проведення подібних бойових дій утворюється так звана сіра зона, яка зі змінним успіхом контролюється, розширюється. Наша задача цю сіру зону розширити та перетворити у контрольовані території. Ви можете зайти на DeepStateMap – там все чудово видно», – розповів він.

Очільник штабу РДК прокоментував відео, поширене легіоном «Свобода Росії», у якому військові заявили, що зайшли в Тьоткіно і просуваються вглиб населеного пункту. Олександр заявив, що не має можливості стежити за медійною діяльністю інших підрозділів. 

«У Міноборони Росії втрати є. Є загиблі та поранені, в тому числі є й втрати у техніці. Але, я думаю, зарано говорити про конкретні цифри», – сказав Фортуна, додавши, що також є полонені.

На запитання, які саме підрозділи армії РФ протистоять добровольчим російським силам, голова штабу РДК відповів, що наразі це війська прикордонної служби Росії, строковики та мобілізовані.

Нагадаємо, бійці легіону «Свобода Росії», «РДК» та «Сибірського батальйону» зайшли на територію Курської та Бєлгородської областей Росії 12 березня. На кордоні з Україною розпочалися бої.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій