Читаєте зараз
Майно Софії Морозюк арештують: що знайшло ДБР

Майно Софії Морозюк арештують: що знайшло ДБР

Ilona Kivva
Автор:

Державне бюро розслідувань має необхідні ухвали щодо арешту майна родини львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, а також екснареченої його сина Романа Гринкевича — Софії Морозюк. Художниця має три квартири та земельну ділянку, повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян.

«Що стосується нареченої-художниці, то також є ухвала на арешт її майна: це дві квартири в Києві, одна в Харкові і земельна ділянка. Окрім того, підозру отримали ще троє громадян України, які співпрацювали з львівським бізнесменом. Їхнє майно також під арештом», — пояснила Сапьян.

Усі ухвали на арешт майна вже направили в Мін’юст. Після цього дані будуть внесені в реєстр.

Також радниця прокоментувала інформацію щодо махінацій, які, ймовірно, провернули через дружину Ігоря Гринкевича Світлану. Вважається, що вона передала під заставу за кредитними угодами квартири, щоб вберегти майно від арешту.

«Є виявлені факти спроб оборудок із майном їхнім, але слідчі роблять все можливе для того, щоб максимальна кількість їхніх статків у цьому кримінальному провадженні була під арештом на момент досудового розслідування, а далі буде рішення ухвалювати суд», — зауважили у ДБР.

Кілька місяців тому Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження за фактом оборудок із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ. Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на понад 1.5 млрд гривень. Шість контрактів лишились повністю невиконаними, тоді як по семи договорам було поставлено лише невелику кількість товару.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій