'
Читаєте зараз
Матч Ліги націй: як збірна України зіграла з Ірландією. Найяскравіші моменти

Markiian Oliiarnyk
  • Підопічні Олександра Петракова після нічиєї в непростому поєдинку 14 червня лідирують в групі В.
  • Наступний матч команда синьо-жовтих проведе вже у вересні-2022.
  • В групі А Угорщина розгромила Англію, а Німеччина з Італією влаштували бій із сьома голами.

Збірна України з футболу пропустила матч першого туру через гру за вихід на Мундіаль в Катарі: вирішальна зустріч з Вельсом закінчилася не на нашу користь. Однак підопічні Олександра Петракова після чотирьох ігор мають успіх в своїй групі в розіграшу Ліги націй. Крайня зустріч, із ‘зеленою армією’, хоч і завершилася мінімальною нічиєю.

Заборона розповідає про матч української збірної в четвертому турі Ліги націй.

Україна — Ірландія: рахунок матчу 14 червня

Синьо-жовті провели домашній матч Ліги В групи 1 з командою Ірландії в польському місті Лодзь. Гравці Петракова стартували не в звичному складі: захворіли Зубков та Яремчук, голкіпери П’ятов та Бущан покинули табір, проте капітаном повернувся Ярмоленко.

Ірландські фани з українським прапором на матчі між збірними в Лодзі, 14 червня 2022 року. Фото: Rafal Oleksiewicz/PA Images via Getty Images.
Капітан збірної України Андрій Ярмоленко з друзями по команді співають гімн на поатку матчу. Фото: Rafal Oleksiewicz/PA Images via Getty Images.
Маленька, але завзята вболівальниця. Фото: Rafal Oleksiewicz/PA Images via Getty Images.

Перший тайм українська збірна відверто програла: ірландці пресували, наші встигали лише відбиватися. На 31-й хвилині Коллінз відкрив рахунок, стусан додав українцям мотивації, але зрівняти рахунок до кінця половини матчу не вдалося.

Ірландський форвард Трой Перротт проти Олександра Зінченка. Фото: RADOSLAW JOZWIAK/AFP via Getty Images.
Натан Коллінз святкує забитий м’яч. Фото: Rafal Oleksiewicz/PA Images via Getty Images.

В перерві збірна прийшла до тями. Всього через хвилину після початку другого тайму Довбик зачепився за м’яч на лівому фланзі й запустив передачу на Зінченка, а той шикарно перевів на 25 метрів по діагоналі на правий край штрафного. Туди увірвався Ярмоленко, який прострілив на 11 метрів – Довбик же замкнув.

Читати більше новин в Telegram
Артем Довбик зрівняв рахунок в матчі з Ірландією. Фото: Adam Nurkiewicz/Getty Images)
Український голкіпер Дмитро Пізник робить сейф. Фото: Stephen McCarthy/Sportsfile via Getty Images.

Далі було кілька красивих моментів в обох команд, втім, результат лишився мінімальним: 1:1.

Ірланський голкіпер Келлехер не пропустив м’яч у свої ворота. Фото: Stephen McCarthy/Sportsfile via Getty Images.
Михайло Мудрик блокує Джейсона Найта. Фото: Rafal Oleksiewicz/PA Images via Getty Images.

«Хлопці молодці, дотягли. Сил вже не вистачало, це п’ятий матч за короткий проміжок часу. Тривалий збір дуже був, хлопці втомилися, хтось захворів. Була температура, багато хто захворів. Я всім вдячний. Брак у передачах – це все втома. Суперник був свіжішим, це було видно1:1 – нічого страшного, добре, що відігралися. У перерві була розмова, вони зібралися та змогли вийти», — поділився на післяматчовій пресконференції Олександр Петраков.

Дмитро Різник завернув в прапор дитину-талісман. Фото: RADOSLAW JOZWIAK/AFP via Getty Images.
Ірландський сектор підтримки. Фото: Stephen McCarthy/Sportsfile via Getty Images.
Поліція виводить з поля порушника порядку. Фото: Rafal Oleksiewicz/PA Images via Getty Images.
ХЕРСОН — ЦЕ УКРАЇНА! Фото: RADOSLAW JOZWIAK/AFP via Getty Images.

Наступний поєдинок збірна України проведе 21 вересня. Суперником стане збірна Шотландії.

Джерело: Українська асоціація футболу

Ліга А: матчі 14 червня

В цей день грали кілька груп в рамках четвертого туру Ліги націй. Втім, найцікавіші матчі відбулися в групі А.

Польща — Бельгія. 0:1

Гол: Батшуаї, 16

Польща: Щесни, Глік, Ветеска (Гросіцкі, 84), Ківер, Залевскі (Франковскі, 58), Лінетті (Гуральскі, 84), Шиманьскі (Кліх, 70), Журковскі, Кеш, Зеліньскі (Швідерскі, 57), Левандовські.

Бельгія: Міньолє, Кастань, Вертонген, Алдервейрелд, Дендонкер, Азар (Фоке, 62), Вітцель (Ванакен, 46), Тілеманс, Азар (Троссард, 67), Мертенс (де Кетеларе, 80), Батшуаї (Опенда, 67).

Попередження: Журковскі (47).

Німеччина — Італія. 5:2

Голи: Кімміх, 10, Гюндоган, 45+4, Мюллер, 51, Вернер, 68, 69 — Ньонто, 78, Бастоні, 90+4.

Німеччина: Нойєр, Клостерман, Рюдігер, Зюле (Та, 87), Раум, Гюндоган (Штах, 88), Хофманн (Гнабрі, 64), Кімміх, Мюллер (Мусіала, 75), Вернер (Нмеча, 75), Сане.

Італія: ​​Доннарумма, Калабрія, Манчіні (Скамакка, 78), Бастоні, Спінаццола (Дімарко, 65), Крістанте, Барелла, Фраттезі (Капрарі, 46), Політано (Луїс Феліпе, 44), Распадорі (Cкальвіні, 46), Ньонто.

Попередження: Рюдігер (61), Сане (82).

Гюндоган забиває другий гол для своєї команди під час матчу Ліги націй14 червня 2022 року в Менхенгладбаху, Німеччина. Фото: Markus Gilliar/GES Sportfoto via Getty Images.

Англія — Угорщина. 0:4

Голи: Саллаї, 16, 70, Нагі, 80, Газдаг, 89.

Англія: Рамсдейл, Уокер, Стоунз, Гехі, Джеймс, Філіпс, Галлахер (Маунт, 56), Беллінгем (Фоден, 68), Кейн, Боуен (Стерлінг, 46), Сака (Магуайр, 85).

Угорщина: Дібус, Фіола, Орбан, Ланг, Салаї, Надь, Шаллаї (Нагі, 78), Собослаї (Газдаг, 56), Шафер, Саллаї (Адам, 68), Стайлз (Надь, 56).

Попередження: Стоунз (37), Уокер (85).

Нідерланди — Уельс. 3:2

Голи: Ланг, 17, Гакпо, 23, Депай, 90+3 — Джонсон, 26, Бейл, 90.

Нідерланди: Сіллессен, Хатебур (Думфріс, 46), Мартінс Інді, де Лігт, Тезе (де Врей, 46), Маласіа, Копмейнерс, де Йонг, Янссен (Депай, 73), Ланг (Бергвейн, 73 ).

Уельс: Хеннессі, Девіс, Родон (Гантер, 67), Міфем, Вілсон, Сміт (Ремзі, 63), Ампаду, Томас, Джонсон, Бернс (Робертс, 46), Джеймс (Бейл, 70).

Попередження: Мартінс Інді (21), Копмейнерс (32), Міфем (75), Ампаду (80).

Раніше Заборона розповідала про історичний успіх паралімпійської збірної України, яка в найважчі для країни часи здобула неймовірну кількість медалей в Пекіні.