'
Читаєте зараз
Мати Сенцова попросила Путіна помилувати її сина

Мати Сенцова попросила Путіна помилувати її сина

Сергій Сурепін

Мати режисера Олега Сенцова, засудженого до 20 років колонії за звинуваченням у тероризмі, звернулася до президента РФ Володимира Путіна з проханням про помилування сина. Клопотання Людмили Сенцової опублікувала радіостанція «Эхо Москвы».

«Усі матері люблять своїх дітей, бажають їм свободи і щастя. Мені важко судити про ступінь провини власного сина, хоча я знаю його як мирного громадянина і людину, захопленого своєю професією — кінорежисурою. Не буду вас переконувати в невинності Олега, хоча сама в це вірю. Просто скажу, що він нікого не вбивав. Він уже відсидів 4 роки у в’язниці. Його чекають діти, молодший син страждає аутизмом. Їм погано без нього. Вони ніколи не будуть щасливі без батька», — зазначила мати Сенцова.

Чому Сенцов у в’язниці?

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій