Міс Всесвіт тепер володіє трансгендерна жінка: вже відомі тектонічні метаморфози
- Одним з власників Miss Universe понад 60 років був Дональд Трамп.
- Miss Universe Organisation купила третя найбагатша трансгендерна людина у світі.
- Близько 70 років критерії для участі у шоу практично не змінювалися.
Права на проведення конкурсу Міс Всесвіт вперше в історії перейшли до жінки і водночас трансгендерної людини. Шоу планують розвинути та модернізувати, щоб зробити більш актуальним для наступного покоління. Так, з 2023 року у відборі на Miss Universe дозволять брати учать заміжнім, жінкам з дітьми та навіть вагітним.
Заборона розповідає про нову власницю Miss Universe Organisation та про те, яким буде конкурс.
Хто така Енн Джакапонг Джакраджутатіп
Відома під псевдонімом Енн JKN прославилася після участі у популярних американських реаліті-шоу Project Runway і Shark Tank, пише Elite Plus Magazine.
Джакапонг Джакраджутатіп народилася в Бангкоку, підлітком переїхала у Сідней, щоб вивчати бізнес, там вона почала трансгендерний перехід. В 21 рік вона повернулася і за кілька років перетворила занепадаючу мережу відеопрокату своєї сім’ї на провідну компанію-дистриб’ютора фільмів, телешоу та оригінального контенту в Таїланді під назвою JKN.
У 2016 році Енн перенесла 10 операцій і повністю стала жінкою. Перед цим вона заморозила свою сперму, і у 2019 році стала матір’ю сина, а у 2021 — доньки.
Читати більше новин в TelegramJKN також є відомою захисницею прав трансгендерів. Вона заснувала фонд Life Inspired For Transsexuals Foundation (LIFT), який допомагає жінкам та чоловікам, які вирішили змінити стать. Вона також удостоєна нагороди «Жінка року в Азії у ЗМІ» (Asia Media Woman of the Year), що зробило її першою тайкою та першою трансжінкою, яка отримала цю нагороду. Вона є третьою найбагатшою трансгендерною людиною у світі зі статками у $210 мільйонів.
В жовтні 2022 року стало відомо, що Енн Джакапонг Джакраджутатіп придбала компанію Miss Universe Organisation, яка є організатором щорічного конкурсу краси Міс Всесвіт, з усіма ліцензіями та правами на проведення шоу. Організація також проводить шоу краси «Міс США» та «Міс США серед підлітків». Вартість угоди, за даними BBC, $20 мільйонів.
Таким чином вона стала першою жінкою і водночас першою трансгендерною людиною, яка володіє правами на Міс Всесвіт.
«Ми прагнемо не тільки продовжувати спадщину конкурсу, який є платформою для людей із різним походженням, культурою та традиціями, але й розвивати бренд для наступного покоління. Ця інвестиція стала сильним стратегічним доповненням до портфоліо моєї компанії», — сказала вона.
Miss Universe: історія конкурсу
Конкурс вперше провели у 1952 році в США. У ньому взяли участь конкурсантки з 29 країн. За 20 років до участі долучилися ще два десятки держав.
Більша частина компанії Miss Universe Organisation понад 60 років належала Дональду Трампу. У 2015 році телекомпанія NBC відмовилася від його трансліції через низку скандалів, пов’язаних з передвиборчою кампанією політика. Того ж року Трамп продав свою частину, пише Insider.
Близько 70 років критерії для участі у шоу практично не змінювалися. Окрім вимог до зовнішності, важливими умовами були відсутністю дітей і шлюбу. Розлучені жінки до участі також не допускалися. Організатори змінили правила тільки у 2022 році, давши доступ до відборів одразу чотирьом категоріям:
- вагітні жінки;
- матері;
- одружені;
- розлучені.
Конкурс у 2023 році відбудеться в Новому Орлеані 14 січня.
Раніше Заборона розповідала про скандал за участю Ілона Маска та його дитини. Старший син мільярдера Ксав’є вирішив розірвати з батьком будь-які зв’язки і через суд домагається зміни статі.
Читати більше новин в Telegram