'
Читаєте зараз
Начебто загиблого Стремоусова засудили до довічного

Начебто загиблого Стремоусова засудили до довічного

Ilona Kivva
Автор:

Малиновський районний суд Одеси засудив загиблого заступника голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирила Стремоусова до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, пишуть «Ґрати».

Служба безпеки України оголосила підозру у березні 2022 року. 18 жовтня 2023 року суд визнав Стремоусова винним у державній зраді та колабораціонізмі. Він активно підтримав Росію одразу після того, як війська країни-терористки окупували частину Херсонської області. 

«Колегія на чолі із суддею Сергієм Черевком засудила Стремоусова до 9 років за колабораціонізм, до 13 років з конфіскацією майна за держзраду і до довічного ув’язнення за держзраду в умовах збройного конфлікту. За сукупністю обвинуваченого засудили до довічного ув’язнення. Також судді стягнули із підсудного 13 000 гривень за судові витрати», — уточнили в «Ґратах».

9 листопада 2022 року окупаційна адміністрація повідомила, що Кирило Стремоусов потрапив у автомобільну аварію біля Нової Каховки. Це сталося в день, коли міністр оборони РФ Сергій Шойгу віддав наказ про відступ із Херсона.

Оскільки українська влада офіційно не може підтвердити смерть Стремоусова, його судили як живу людину.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій