Читаєте зараз
Найбільш смертоносний день для ЦАХАЛу: ситуація в Секторі Гази 23 січня

Найбільш смертоносний день для ЦАХАЛу: ситуація в Секторі Гази 23 січня

Ilona Kivva
Автор:

За день у Смузі було вбито більш ніж 20 солдатів ізраїльської армії. Це найбільш смертоносний день для ізраїльських сил з початку наземної операції, пише ВВС.

Головний речник ЦАХАЛу Даніель Хагарі припустив, що реактивна граната влучила в танк біля двох будівель, у яких перебували військові. В будівлях нібито здетонували міни, які ізраїльські війська розмістили, щоб знести споруди.

Інцидент стався 22 січня в центрі Гази, неподалік від кібуца Кіссуфім на ізраїльському боці кордону, близько 16:00. Солдати-резервісти здійснювали операцію, щоб мешканці південного Ізраїлю змогли повернутися до своїх домівок після евакуації десятків тисяч людей внаслідок нападу ХАМАС 7 жовтня.

За даними міністерства охорони здоров’я ХАМАСу, з початку ізраїльської військової кампанії в секторі Газа загинули щонайменше 25 295 людей, переважно жінки та діти.

Напередодні прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що не приймає умови ХАМАСу для припинення війни в Газі. Бойовики відповіли, що тепер армія оборони Ізраїлю «втратила шанси на повернення полонених».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій