'
Читаєте зараз
Названо ім’я другого підозрюваного в нападі на Гандзюк

Названо ім’я другого підозрюваного в нападі на Гандзюк

Сергій Сурепін

20 серпня стало відомо, що суд обиратиме міру запобіжного заходу другому підозрюваному в нападі на керуючу справами виконавчого комітету в Херсонській міській раді Катерину Гандзюк у закритому режимі, повідомляє «Українська правда».

Як повідомила Гандзюк у розмові з журналістом «Заборони», вона не бачила другого підозрюваного, бо він відповідав лише за придбання кислоти, але вона впевнена, що це не він нападав.

Другий підозрюваний

Віктор Горбунов (1991 року народження). Його підозрюють у купівлі кислоти для нападу на Гандзюк. Суддя вирішив проводити засідання в закритому режимі. Відповідне клопотання про закритий режим подав захист Горбунова.

«Попередні свідчення [Горбунова] містять відомості, що мають суттєве значення у становленні об’єктивної істини у цій кримінальній справі, розголошення яких у ЗМІ чи в інший спосіб, за межами поняття таємниці слідства, можуть зашкодити встановленню всього кола осіб, які вчинили злочин», – пояснив адвокат підозрюваного. Також ці свідчення, за словами адвоката, «становлять небезпеку для життя та здоров’я, адже покази стосуються осіб, що вчинили замах на вбивство». Прокурор клопотання підтримав, «оскільки злочин вчинений групою осіб», з яких, за словами прокурора, декільком уже повідомлено підозру.

Читати більше новин в Telegram

Що сталося?

31 липня вранці в Херсоні невідомий чоловік вчинив напад на Катерину Гандзюк, керуючу справами виконавчого комітету в Херсонській міській раді. Про це повідомив журналіст Сергій Нікітенко.

У розмові з виданням «Заборона» він розповів, що Катерина перебуває в лікарні і що їй знадобиться серйозна допомога лікарів. За словами Нікітенка, місцева влада поки не коментує ситуацію.

Також стало відомо, що Гандзюк отримала опіки 30% тіла. Гандзюк не впізнала підозрюваного в нападі на неї.

 

Читайте також:

Гандзюк не впізнала підозрюваного у нападі на неї

У Херсоні облили кислотою працівницю міської ради

Стало відомо про стан Катерини Ганзюк та подробиці замаху: опіки 30% тіла та 500$ за напад

Поліція затримала підозрюваного у нападі на Катерину Гандзюк

До нападу на Гандзюк може бути причетна ще одна людина

МВС шукає нападника на Гандзюк. СБУ вважає, що замовник – МВС

Активісти вимагають звільнити Авакова. У Києві пройшов мітинг «Покарати ЗЛО»

В Україні почастішали напади на активістів та журналістів. Згадуємо найгучніші за цей рік

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій