Читаєте зараз
Нові робочі місця та екологічні стандарти: Unilever побудує фабрику в Київській області

Нові робочі місця та екологічні стандарти: Unilever побудує фабрику в Київській області

Evgenia Kostina
  • Міжнародна компанія оголосила про направлення 20 млн євро на заснування виробництва.
  • Побудова фабрики сприятиме досягненню цілі компанії щодо чистих нульових викидів у межах ланцюга створення вартості до 2039 року.
  • Unilever вже 30 років працює в Україні і є соціально-відповідальним бізнесом: постійно бере участь в благодійних проєктах, гуманітарній допомозі та підтримці країни та співробітників і їх сімей.

Компанія Unilever інвестує у нове виробництво в Київській області, щоб підтримати зростаючий бізнес та засвідчити довгострокові зобов’язання. Початок будівництва заплановано на 2023 рік із очікуваним відкриттям фабрики у 2024 році.

Заборона розповідає про інвестиції компанії в економіку регіону та у розвиток України під час повномасштабної війни.


Unilever вкладе 20 млн євро в фабрику на Київщині

Нова фабрика створить близько 100 нових робочих місць і вироблятиме засоби особистої гігієни, шампуні та гелі для душу, таких брендів як Dove, Axe, TRESemmé, Clear. Завод забезпечуватиме товарами переважно український ринок, а також потенційно вироблятиме продукцію для інших ринків Європи.

Фабрика буде побудована відповідно до найвищих екологічних стандартів з використанням технологій відновлювальної енергії, що сприятиме досягненню цілі Unilever щодо чистих нульових викидів у межах ланцюга створення вартості до 2039 року.

«Ця інвестиція свідчить про нашу довгострокову відданість країні та її народу, нашим співробітникам, клієнтам і партнерам. Це також спосіб відзначити 30-річчя нашого бізнесу в Україні. Нове виробництво створить нові робочі місця, збільшить наші виробничі потужності та, в першу чергу, задовольнятиме потреби українських споживачів високоякісними продуктами, виготовленими відповідно до принципів сталого розвитку», — зазначив генеральний директор Unilever Україна Василь Бовділов.

Зараз в Unilever більше 100 співробітників в Україні. З початку повномасштабного вторгнення компанія зосередилася на забезпеченні заходів безпеки для українських працівників та їхніх сімей. Unilever також пожертвувала понад 15 мільйонів євро для надання гуманітарної допомоги українцям, тісно співпрацюючи з установами ООН і місцевими неурядовими організаціями, щоб доставляти допомогу туди, де вона найбільше потрібна. Компанія буде продовжувати надавати гуманітарну допомогу, щоб підтримати народ України.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору