Читаєте зараз
Нові робочі місця та екологічні стандарти: Unilever побудує фабрику в Київській області

Нові робочі місця та екологічні стандарти: Unilever побудує фабрику в Київській області

Yevheniia Kostina
  • Міжнародна компанія оголосила про направлення 20 млн євро на заснування виробництва.
  • Побудова фабрики сприятиме досягненню цілі компанії щодо чистих нульових викидів у межах ланцюга створення вартості до 2039 року.
  • Unilever вже 30 років працює в Україні і є соціально-відповідальним бізнесом: постійно бере участь в благодійних проєктах, гуманітарній допомозі та підтримці країни та співробітників і їх сімей.

Компанія Unilever інвестує у нове виробництво в Київській області, щоб підтримати зростаючий бізнес та засвідчити довгострокові зобов’язання. Початок будівництва заплановано на 2023 рік із очікуваним відкриттям фабрики у 2024 році.

Заборона розповідає про інвестиції компанії в економіку регіону та у розвиток України під час повномасштабної війни.


Unilever вкладе 20 млн євро в фабрику на Київщині

Нова фабрика створить близько 100 нових робочих місць і вироблятиме засоби особистої гігієни, шампуні та гелі для душу, таких брендів як Dove, Axe, TRESemmé, Clear. Завод забезпечуватиме товарами переважно український ринок, а також потенційно вироблятиме продукцію для інших ринків Європи.

Фабрика буде побудована відповідно до найвищих екологічних стандартів з використанням технологій відновлювальної енергії, що сприятиме досягненню цілі Unilever щодо чистих нульових викидів у межах ланцюга створення вартості до 2039 року.

«Ця інвестиція свідчить про нашу довгострокову відданість країні та її народу, нашим співробітникам, клієнтам і партнерам. Це також спосіб відзначити 30-річчя нашого бізнесу в Україні. Нове виробництво створить нові робочі місця, збільшить наші виробничі потужності та, в першу чергу, задовольнятиме потреби українських споживачів високоякісними продуктами, виготовленими відповідно до принципів сталого розвитку», — зазначив генеральний директор Unilever Україна Василь Бовділов.

Читати більше новин в Telegram

Зараз в Unilever більше 100 співробітників в Україні. З початку повномасштабного вторгнення компанія зосередилася на забезпеченні заходів безпеки для українських працівників та їхніх сімей. Unilever також пожертвувала понад 15 мільйонів євро для надання гуманітарної допомоги українцям, тісно співпрацюючи з установами ООН і місцевими неурядовими організаціями, щоб доставляти допомогу туди, де вона найбільше потрібна. Компанія буде продовжувати надавати гуманітарну допомогу, щоб підтримати народ України.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій