'
Читаєте зараз
Одного з найвідоміших бійців UFC звинуватили у зґвалтуванні

Одного з найвідоміших бійців UFC звинуватили у зґвалтуванні

Ilona Kivva
Автор:
  • Поліція Маямі почала кримінальне розслідування проти ірландського бійця змішаних єдиноборств Конора МакГрегора. 
  • Справа стосується інциденту, який нібито трапився під час матчу НБА. Тому асоціація та одна з команд проводять власне внутрішнє розслідування.
  • Потерпіла не планує доводити справу до суду, але вимагає компенсації. Спортсмен все заперечує.

Жінка, ім’я якої не називають, заявила, що спортсмен примусив її до орального сексу у туалеті. У неї нібито навіть є відеодокази. Це вже не перше звинувачення у сексуальних домаганнях та насиллі проти бійця, але у всіх попередніх випадках поліція не знаходила доказів вини.

Заборона розповідає про звинувачення проти зірки MMA.


Конор МакГрегор: інцидент на матчі НБА у Маямі

Поліція Маямі почала кримінальне розслідування проти ірландського бійця змішаних єдиноборств Конора МакГрегора. Воно стосується випадку, який міг статися під час фінального матчу НБА між «Денвер Наггетс» та «Маямі Хіт» у Kaseya Center 9 червня 20223 року (Денвер виграв), пише BBC.

Заяву до правоохоронних органів написала жінка (справжнє ім’я не називають). Вона стверджує, що після гри охоронці з НБА та «Майамі Хіт» (команда приймала матч) змусили її зайти до чоловічої вбиральні, де вже чекав спортсмен. Він нібито почав її агресивно цілувати, притиснув до стіни, знерухомив і змусив до орального сексу. За словами адвоката дівчини, їй вдалося відвернути увагу МакГрегора ударом ліктя і вибігти з туалету. В коментарі BBC юрист також сказав, що захист має відео, на якому зафільмовано частину інциденту.

Адвокати спортсмена заявили, що звинувачення неправдиві і залякати таким чином його не вдасться. А от Абсолютний бійцівський чемпіонат (UFC, організація у якій виступає боєць), заявила що також проінформована про ситуацію і очікує на додаткові докази. Представники «Майамі Хіт» пообіцяли, що проведуть власне внутрішнє розслідування, адже їхні охоронці є фігурантами.

Читати більше новин в Telegram

Жінка, за інформацією TMZ, не планує доводити справу до суду і хоче врегулювати питання грошовою компенсацією від МакГрегора, НБА та клубу Miami Heat. Про яку суму йдеться, невідомо.

Зазначимо, що ймовірний випадок трапився під час того самого матчу НБА, на якому під час сцени у перерві МакГрегор кілька разів вдарив талісмана команди Маямі, якого доправили в лікарню. У ЗМІ вважають, він зробив це, аби прорекламувати свій знеболювальний спрей Tidl Sport.

 

Це не вперше, коли проти спортсмена висувають подібні звинувачення, але його жодного разу так і не визнали винним:

  • у 2018 році дівчина звинуватила його у домаганнях. Інцидент нібито стався у пентхаусі спортсмена: він нібито запропонував їй наркотики, а потім роздягнув. Поліція не знайшла доказів вини:
  • у 2019 році інша дівчина заявила, що Макгрегор зґвалтував її на паркінгу біля одного з пабів в Ірландії. Справа не дійшла до суду;
  • у 2020 році його підозрювали у сексуальному насильстві на Корсиці, де боєць проводив медовий місяць.

Раніше Заборона розповідала про справу оскароносного режисера Пола Хаггіса. Проти нього щонайменше п’ять разів висували звинувачення у домаганнях, але тільки одне дійшло до суду.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій