Читаєте зараз
Падіння «Халіфату». Вийшов третій епізод детективного подкасту «Йди та слухай»

Падіння «Халіфату». Вийшов третій епізод детективного подкасту «Йди та слухай»

Editorial office
Автор:
Падіння «Халіфату». Вийшов третій епізод детективного подкасту «Йди та слухай»

Міжнародна антитерористична коаліція почала операцію зі звільнення Мосула у 2016 році й захопила головне місто «Ісламської держави» в Іраку влітку 2017-го. У третьому епізоді героїні детективного подкаст-серіалу намагаються вижити під бомбардуваннями, виходять з оточення й потрапляють у полон, а сліди Хадіджи — молодої харків’янки, яку ми шукаємо — губляться під час штурму міста.


Хадіджамолода харків’янка, яка у 2015 році разом із чоловіком і дитиною поїхала в «Ісламську державу». Уже кілька років її без успіху розшукує мати Тетяна Кобелева, намагаючись домогтися хоч якогось сприяння й допомоги від української держави та міжнародних організацій.

Що сталося з Хадіджею, а також чому взагалі молоді дівчата приймали рішення кинути минуле життя та як їхали будувати нове під владою найжахливішої терористичної організації нашого часу — з’ясовує головна редакторка Заборони Катерина Сергацкова. Впродовж декількох місяців вона розмовляла з дівчатами, які вирушили в ІДІЛ, жили там, а потім потрапили в полон і іракську в’язницю за звинуваченням в участі в терористичній організації.

Цей подкаст створений за підтримки патронів Заборони й Медіасеті.

Автори: Катерина Сергацкова, Петро Рузавин, Олексій Зеленський, Роман Степанович.

Подкаст доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, TuneIn, НВ Подкасти, МЕГОГО Аудіо, Яндекс.Музыка та інших платформах. Користувачам Android ми радимо використовувати платформу Castbox, яка також дає змогу коментувати кожен епізод і спілкуватися з авторами.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій