Читаєте зараз
Пакистан відповів Ірану на атаку

Пакистан відповів Ірану на атаку

Ilona Kivva
Автор:

Збройні сили Пакистану завдали ракетних ударів по Ірану після того, як Тегеран атакував державу 17 січня. Щонайменше семеро людей загинули, пише ВВС.

Ісламабад назвав напад «розвідувальною операцією під кодовою назвою ‘Марг Бар Сармачар’» . Удари нібито вразили сховища в іранській провінції Сістан-Балучестан. 

В заяві Міністерства закордонних справ Пакистану зазначається, що ці атаки є «проявом рішучості Пакистану захищати свою національну безпеку від усіх загроз». При цьому у МЗС акцентували, що поважають суверенітет і територіальну цілісність Ірану.

«Іран є братньою країною і народ Пакистану має велику повагу та прихильність до іранського народу. Ми завжди наголошували на діалозі та співпраці у протистоянні спільним викликам, включаючи загрозу тероризму, і продовжуватимемо докладати зусиль для пошуку спільних рішень», — йдеться в заяві відомства.

Іран завдав авіаударів по території Пакистану 17 січня. Публікації у соцмережах вказують, що атака була зосереджена на провінції Белуджистан, яка розташована вздовж 1000-км кордону між двома країнами. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій