'
Читаєте зараз
Палата представників США пішла на канікули: що з допомогою Україні

Палата представників США пішла на канікули: що з допомогою Україні

Ilona Kivva
Автор:

Члени Палати представників Конгресу США зробили перерву в роботі до 28 лютого. Вони так і не розглянули законопроєкт про виділення фінансової Україні, Ізраїлю та Тайваню, пише The Hill.

За це спікер Майк Джонсон був розкритикований. Представник Білого дому Ендрю Бейтс у своїй записці стверджує, що Джонсон йде на перерву замість того, покласти край шкоді, яку він завдає нацбезпеці країни.

«Щодня, коли спікер Джонсон погіршує нашу національну безпеку, Америка програє. І щодня, коли він відкладає голосування, авторитет республіканців у Конгресі серед американського народу знижується. Втеча у відпустку достроково лише посилює обидві проблеми», — сказав Бейтс.

Нагадаємо, американські сенатори 7 лютого провалили законопроєкт, що передбачав посилення міграційної політики та виділення фінансів Україні, Ізраїлю і Тайваню.

Вже 8 лютого у верхній палаті таки змогли зібрати необхідну кількість голосів за виділення допомоги країнам, але без урахування укріплення кордонів. 13 лютого у Сенаті ухвалили клопотання про припинення обговорення цього законопроєкту. Рішення підтримали 66 сенаторів за 60 необхідних, проти виступили 33. Тоді спікер Майк Джонсон попередив, що блокуватиме винесення законопроєкту на голосування, що, власне, і сталося.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій