Читаєте зараз
Підозрюваний у вбистві болгарської журналістки зізнався у злочині – ЗМІ

Підозрюваний у вбистві болгарської журналістки зізнався у злочині – ЗМІ

Роман Губа
Автор:

Громадянин Болгарії Северин Красіміров зізнався у вбивстві журналістки Вікторії Марінової. Про це повідомляє видання «Європейська Правда» з посиланням на болгарський телеканал Nova. Коментар телеканалу дала матір затриманого.

«Він зізнався в скоєному, говорить, що був п’яний. Він сказав, що нічого не пам’ятає», – розповіла Красімірова. Також мати затриманого стверджує, що її син є розумово відсталим, але вона перестала давати йому таблетки. Нині Северин Красіміров затриманим у Німеччині, суд має винести рішення про екстрадицію до Болгарії.

Що сталося?
6 жовтня неподалік від болгарського міста Русе було знайдено тіло журналістки Вікторії Маринової. Смерть наступила від удару по голові й задушення, перед смертю жінку зґвалтували.

Ким була Вікторія Маринова?
Адміністративною директоркою і ведучою регіонального каналу TVN. Напередодні вбивства вона працювала над висвітленням так званого GPGate – скандалу навколо розкрадання коштів. Йдеться, зокрема, про фінансовані ЄС будпроекти, на яких заробляли консалтингові компанії. GP Group була однією з них. Згідно зі слідством, до махінацій може бути причетна верхівка влади, включно з прем’єром Бойко Борисовим.

Що відомо про затриманого?
21-річного громадянина Болгарії Северина Красімірова затримали поблизу Гамбургу. Про це повідомляє Громадське. Його мати проживає в Німеччині. У день убивства журналістки він виїхав із Болгарії до Румунії.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій