'
Читаєте зараз
У Болгарії вбили директорку каналу. Вона розслідувала розтрату грошей з фондів ЄС

У Болгарії вбили директорку каналу. Вона розслідувала розтрату грошей з фондів ЄС

Сергій Сурепін

У болгарському місті Русе в зеленій зоні біля Дунаю знайшли мертву адміністративну директорку й ведучу регіонального каналу TVN Вікторію Марінову. Про це повідомляє Balkan Inside.

Читайте також: 33 журналісти загинули з початку цього року

Тіло жінки знайшов місцевий житель. Неподалік було припарковано її автомобіль. За словами поліції, смерть викликана неодноразовими ударами по голові й задушенням. У поліції припускають, що вбивство пов’язане з професійною діяльністю журналістки.

Читайте також: В США напали на видання Capital Gazette. 5 осіб загинули. Детально

Марінова розслідувала GPGate, скандал навколо розкрадання коштів із фондів ЄС. Йдеться, зокрема, про фінансовані ЄС будпроекти, на яких заробляли консалтингові компанії. GP Group була однією з них. Згідно зі слідством, до махінацій може бути причетна верхівка влади, включно з прем’єром Бойко Борисовим.

Читати більше новин в Telegram

Реакція ОБСЄ

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що шокований вбивством болгарської журналістки Вікторії Маринової: «Я шокований жахливим вбивством журналістки-розслідувачки Вікторії Маринової в Болгарії. Я буду ретельно стежити за відкритим владою розслідуванням. Я закликаю владу до якнайшвидшого встановлення та притягнення до відповідальності тих, хто це зробив, як і встановити, чи була ця атака пов’язана з її роботою».

 

Читайте також:

33 журналісти загинули з початку цього року

В США напали на видання Capital Gazette. 5 осіб загинули. Детально

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій