'
Читаєте зараз
«Подвійна експозиція». Ілюстрований щоденник війни художниці Інги Леві

«Подвійна експозиція». Ілюстрований щоденник війни художниці Інги Леві

Інга Леві

З 26 лютого 2022 року до сьогодні художниця Інга Леві щодня створює ілюстрації, на яких зображує дві події: війну в Україні та сюжет, який у неї перед очима. Зустрічі з друзями-митцями та друзями-військовими, подорожі за кордон, участь в мистецьких резиденціях та виставках — це те, що доповнює сюжети ракетних ударів по країні, боїв за міста Донеччини та інші воєнні події. З дозволу авторки Заборона публікує вибірку з її візуального щоденника, який вже налічує понад 770 ілюстрацій (днів війни). 

«Повномасштабний напад Росії на Україну 24 лютого застав мене у Львові, звідки я мала їхати до карпатського села Криворівня. І я туди таки поїхала. Весь день у дорозі я провела з телефоном в руках, читаючи новини. Коли пропав інтернет, я дивилась у вікно автобуса на мирні гори, але насправді продовжувала бачити перед собою вибухи в містах України, в моєму місті.

Це я і почала малювати 26 лютого, роблячи по малюнку щодня.

Кожен рисунок являє собою два накладені одне на одне зображення: вид мирного місця, де я перебуваю, і картинка, яка стоїть перед очима, коли я дізнаюсь новини. Часом я лишаю лише один шар зображення, коли війна підходить достатньо близько до мене особисто».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій