'
Читаєте зараз
Похолодання й потепління. Синоптики дали прогноз для України на крайній тиждень осені й перший тиждень зими

Похолодання й потепління. Синоптики дали прогноз для України на крайній тиждень осені й перший тиждень зими

Markiian Oliiarnyk
Катання на лижах
  • Синоптики прогнозують в Україні похолодання, потім потепління і знов похолодання.
  • В крайні вихідні листопада 2021 року на півдні України повітря прогріється до +15°С.
  • На початку грудня зима настане календарна, але не метеорологічна.

Погода в останній тиждень листопада 2021 року та на початку зимового сезону матиме нестійкий характер. Так, потепління змінюватиме похолодання з дощами на кілька днів — а потім знову потеплішає. 

Заборона розповідає, де в останні дні листопада пройдуть грози та чи варто чекати зимової погоди в перші дні грудня.


Прогноз погоди на тиждень

В останній тиждень осені 2021 року, а саме у період з 22 по 28 листопада, в Україну прийде похолодання з дощами, а потім потепління. Синоптикиня Наталія Діденко у Facebook написала, що в перші дні цього тижня дощитиме, температура повітря становитиме +1-5 градусів, а на північному сході подекуди опускатиметься до 3 градусів нижче нуля.

Та вже за пару днів похолодання зміниться потеплінням. «Похолодання не остаточне. Саме так: у другій половині тижня, ближче до вихідних, в Україні знову потепліє», — уточнила синоптикиня.

Синоптик Ігор Кібальчич у свою чергу інформує, що в останні вихідні листопада по всій території України буде аномально тепло. В ці дні температура вдень зросте до +10°С, а у Криму повітря прогріється до 15 градусів тепла. В цей період України накриє опадами, а на південних областях можливі грози.

Читати більше новин в Telegram

Прогноз погоди на перші дні грудня 2021

А от на останні дні осені та в перші дні зими 2021 року в Україні прогнозують тимчасове потепління. Синоптикиня Діденко вказує, що підвищення температури, яке очікується на вихідні 27-28 листопада, з перших днів грудня замінить нове похолодання.

Кібальчич підкреслює, що до кінця листопада і на початку грудня погода матиме нестійкий характер із коливаннями температур. «Говорити поки що про настання метеорологічної зими не доводиться. На відміну від календарної зими, метеорологічна вважається у тому випадку, якщо середньодобова температура утримується нижче 0°С протягом п’яти і більше діб, чого у нас з вами найближчим часом не передбачається», — каже синоптик.

Раніше Заборона розповідала про те, як можуть змінитися правила перевезень в міському транспорті з приходом зими.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій