'
Читаєте зараз
Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером

Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером

Сергій Сурепін

17 вересня поліція приїхала до офісу на вулиці Предславинській, 12 у Києві шукати активістів, які до цього пікетували Генпрокуратуру. Про це повідомила прес-служба столичної поліції.

Читайте також: Націоналісти підпалили сміття під будівлею Генпрокуратури України

Як повідомив кореспондент УП, в офісі лежали розкидані паспорти добровольців, у тому числі російський, на стінах свастика й портрет Гітлера. Мешканець під’їзду, в якому розташований офіс, розповів, що «це було нежиле приміщення, але його орендувало якесь нелегальне підприємство». За його словами, «тут постійно жила компанія молодих людей, ходили постійно в камуфляжі і п’яні».

Читайте також: Поліцейський приснув перцевим балончиком собі в обличчя

Як пояснили Гітлера в офісі?

Читати більше новин в Telegram

Керівник ветеранської спілки ОУН і Айдару Євген Строкань заявив, що ніколи раніше ні Гітлера, ні свастику в приміщенні не бачив.

Photo: Ельдар Сарахман / УП

Депутатка від  Радикальної партії Ляшка Оксана Корчинська заявила, що «це намагання скомпрометувати добровольчий рух: портрет Гітлера і свастику підкинула поліція».

Що сталося?

Під стінами ГПУ діяли люди у футболках праворадикальної організації С14 та поліція діалогу. Представники С14 вимагають відставки генпрокурора Юрія Луценка через видачу українською стороною Тимура Тумгоєва. Нагадаємо, що 13 вересня ГПУ екстрадувала громадянина Росії Тимура Тумгоєва та ствердила, що не має інформації про його участь в Антитерористичній операції на сході України.

 

Читайте також:

Поліцейський приснув перцевим балончиком собі в обличчя. Це сталося під час сутички під стінами ГПУ

Націоналісти підпалили сміття під будівлею Генпрокуратури України

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій