Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером | Заборона
Читаєте зараз
Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером

Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером

17 вересня поліція приїхала до офісу на вулиці Предславинській, 12 у Києві шукати активістів, які до цього пікетували Генпрокуратуру. Про це повідомила прес-служба столичної поліції.

Читайте також: Націоналісти підпалили сміття під будівлею Генпрокуратури України

Як повідомив кореспондент УП, в офісі лежали розкидані паспорти добровольців, у тому числі російський, на стінах свастика й портрет Гітлера. Мешканець під’їзду, в якому розташований офіс, розповів, що «це було нежиле приміщення, але його орендувало якесь нелегальне підприємство». За його словами, «тут постійно жила компанія молодих людей, ходили постійно в камуфляжі і п’яні».

Читайте також: Поліцейський приснув перцевим балончиком собі в обличчя

Як пояснили Гітлера в офісі?

Керівник ветеранської спілки ОУН і Айдару Євген Строкань заявив, що ніколи раніше ні Гітлера, ні свастику в приміщенні не бачив.

18092018 news 1 2 - Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером - Заборона
Photo: Ельдар Сарахман / УП
18092018 news 1 3 - Поліція шукала ультраправих. Знайшла офіс із Гітлером - Заборона

Депутатка від  Радикальної партії Ляшка Оксана Корчинська заявила, що «це намагання скомпрометувати добровольчий рух: портрет Гітлера і свастику підкинула поліція».

Що сталося?

Під стінами ГПУ діяли люди у футболках праворадикальної організації С14 та поліція діалогу. Представники С14 вимагають відставки генпрокурора Юрія Луценка через видачу українською стороною Тимура Тумгоєва. Нагадаємо, що 13 вересня ГПУ екстрадувала громадянина Росії Тимура Тумгоєва та ствердила, що не має інформації про його участь в Антитерористичній операції на сході України.

 

Читайте також:

Поліцейський приснув перцевим балончиком собі в обличчя. Це сталося під час сутички під стінами ГПУ

Націоналісти підпалили сміття під будівлею Генпрокуратури України

Нагору