'
Читаєте зараз
На людей, що прив’язали чоловіка до стовпа в Чернігові, відкрили кримінальну справу

На людей, що прив’язали чоловіка до стовпа в Чернігові, відкрили кримінальну справу

Katerina Sergatskova

Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства після того, як група людей прив’язала чоловіка до пішохідного стовпа. Про це повідомляє прес-служба поліції та додає, що наразі встановлює осіб, які причетні до злочину.

До грудей у чоловінка була прикріплена табличка з написом «Я – ватник». Це відбувалось 20 липня і транслювалось в прямому ефірі на Facebook-сторінці колишнього військового полку «Азов» Олександра Тарнавського. Оператор відео стверджував, що прив’язаний зруйнував пам’ятник Небесній сотні, а до цього перебував у місці позбавлення волі за зґвалтування дітей.

За словами офіцера прес-служби патрульної поліції Чернівської області Віталія Копистко, патруль приїхав на місце за телефонним викликом і одразу звільнив прив’язаного. Йому надали медичну допомогу. На місці нікого затримано не було.

«Молоді люди на місці запевняли поліції і журналістів, що це (прив’язання) сталося за ініціативою самого чоловіка. За іншою версією, якісь люди його прив’язали. Наскільки це правда – з’ясують слідчі», — повідомив Копистко.

Тарнавський в коментарі Забороні також сказав, що чоловік сам просив прив’язати його до стовпа.

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

У Чернігові чоловіка прив’язали до ганебного стовпа за вандалізм пам’ятника Небесній Сотні

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій