(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

На людей, що прив’язали чоловіка до стовпа в Чернігові, відкрили кримінальну справу

Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства після того, як група людей прив’язала чоловіка до пішохідного стовпа. Про це повідомляє прес-служба поліції та додає, що наразі встановлює осіб, які причетні до злочину.

До грудей у чоловінка була прикріплена табличка з написом «Я – ватник». Це відбувалось 20 липня і транслювалось в прямому ефірі на Facebook-сторінці колишнього військового полку «Азов» Олександра Тарнавського. Оператор відео стверджував, що прив’язаний зруйнував пам’ятник Небесній сотні, а до цього перебував у місці позбавлення волі за зґвалтування дітей.

За словами офіцера прес-служби патрульної поліції Чернівської області Віталія Копистко, патруль приїхав на місце за телефонним викликом і одразу звільнив прив’язаного. Йому надали медичну допомогу. На місці нікого затримано не було.

«Молоді люди на місці запевняли поліції і журналістів, що це (прив’язання) сталося за ініціативою самого чоловіка. За іншою версією, якісь люди його прив’язали. Наскільки це правда – з’ясують слідчі», — повідомив Копистко.

Тарнавський в коментарі Забороні також сказав, що чоловік сам просив прив’язати його до стовпа.

Читайте також:

У Чернігові чоловіка прив’язали до ганебного стовпа за вандалізм пам’ятника Небесній Сотні

Про автора

Журналістка, засновниця проекту “Заборона“, лауреатка премій Kurt Shork Awards та Thomson Foundation FPA Award, авторка Foreign Affairs, “Українська правда“, Hromadske.ua, та ін.