'
Читаєте зараз
Польські фермери повністю заблокували одне КПП на кордоні: ситуація на ранок 19 лютого

Польські фермери повністю заблокували одне КПП на кордоні: ситуація на ранок 19 лютого

Ilona Kivva
Автор:

На українсько-польському кордоні станом на 19 лютого продовжуються мітинги польських фермерів. На пункті пропуску «Дорогуськ — Ягодин» рух вантажівок в обидві сторони повністю заблоковано, повідомляють у Державній митній службі України.

Попри обіцянки протестувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні та гуманітарні вантажі, з 18 лютого кордон не перетнув жоден ваговоз. Пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку, без черг.

Анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту не підтверджується жодним каналом комунікацій.

З 15:30 по 17:30 години 18 лютого на залізничній станції «Дорогуськ» протестувальники намагались блокувати залізничні колії, втім поліція Польщі цьому завадила. На даний час рух поїздів відбувається у штатному режимі.

Нагадаємо, 20 лютого фермери Польщі хочуть заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною. 9 лютого проблеми спостерігали на пунктах пропуску «Ягодин», «Рава-Руська» та «Шегині» польсько-українського кордону. 

Зранку 12 лютого мітингарі повторно заблокували рух вантажівок біля пункту пропуску «Медика-Шегині». Також розпочались акції протесту неподалік від пункту пропуску «Зосін» та «Долгобичув».

13 лютого аграрії розпочали новий пікет неподалік від пункту пропуску «Корчова», що навпроти українського «Краківець».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій