'
Читаєте зараз
«Нацкорпус» атакував ЛГБТ-тренінг завдяки «шпигунці»

«Нацкорпус» атакував ЛГБТ-тренінг завдяки «шпигунці»

Аня Білоус
Автор:

Організатори акції «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти», яку зірвали ультраправі, повідомили, що усю інформацію про подію «Національному корпусу» повідомила жінка, яка зарегеструвалась на подію під вигаданим ім’ям.

Нагадаємо, в суботу, 31 березня, ультраправі, які представилися партією «Національний корпус», напали на тренінг «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти» в Полтаві. Подію організовувала ініціатива батьків ЛГБТ-дітей «Терго» за сприяння міжнародної організації Freedom House. Представники ультраправих зайшли в приміщення, де проходив тренінг, забрали брошури та інші друковані матеріали, поклали їх у пластиковий мішок і викинули в сміттєвий бак неподалік. Те, що відбувається знімалося на відео.

Одна із організаторок заходу Марина Шевцова повідомила про «шпигунку» на свій сторінці у фейсбуці. У розповсюдженні інформації про тренінг звинувачують керівницю Полтавського центру дистанційного навчання МАУП Олесю Богдановну Применко. Повідомляється, що жінка зібрала детальну інформацію про місце проведення, графік та план заходу, а потім передала її представникам «Нацкорпуса».

Після нападу тренінг було продовжено.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте также: Активісти партії «Нацкорпус» напали на тренінг для психологів ЛГБТ.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій