(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Активісти партії «Нацкорпус» напали на тренінг для психологів ЛГБТ

У суботу, 31 березня, ультраправі, які представилися партією «Національний корпус», напали на тренінг «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти» в Полтаві. Про це вони самі написали у себе на сторінці в Facebook.

«31-го березня активісти Національного Корпусу зірвали шабаш радикальних лібералів. Ми не дозволимо визнання ідеології ЛГБТ», – повідомили представники «Нацкорпуса».

У Полтаві проходив дводенний тренінг, організований ініціативою батьків ЛГБТ-дітей «Терго» за сприяння міжнародної організації Freedom House. Представники ультраправих зайшли в приміщення, де проходив тренінг, забрали брошури та інші друковані матеріали, поклали їх у пластиковий мішок і викинули в сміттєвий бак неподалік. Те, що відбувається знімалося на відео.

Незважаючи на погрози «Нацкорпуса», коли вони покинули приміщення, тренінг продовжився.

Як пише сайт «Трибуна», голова прес-служби поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв заявив, що iнцидент наразі вже зареєстровано та на місці всі обставини з’ясовує слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, 26 березня група ультраправих намагалась зірвати лекцію на фестивалі DocuDays в Києві про те, як ультраправі зрівають публічні заходи. Інцидент в Полтаві – це вже шостий відомий напад на заход, якій стосується правозахисної теми.

Читайте також:

«Ультраправа» весна: Що відбувається?

Кафка би плакав: Праві зірвали лекцію про те, як праві зривають заходи

Про автора

Журналістка, засновниця проекту “Заборона“, лауреатка премій Kurt Shork Awards та Thomson Foundation FPA Award, авторка Foreign Affairs, “Українська правда“, Hromadske.ua, та ін.