Читаєте зараз
Активісти партії «Нацкорпус» напали на тренінг для психологів ЛГБТ

Активісти партії «Нацкорпус» напали на тренінг для психологів ЛГБТ

Katerina Sergatskova

У суботу, 31 березня, ультраправі, які представилися партією «Національний корпус», напали на тренінг «Особливості роботи психолога з представниками ЛГБТ-спільноти» в Полтаві. Про це вони самі написали у себе на сторінці в Facebook.

«31-го березня активісти Національного Корпусу зірвали шабаш радикальних лібералів. Ми не дозволимо визнання ідеології ЛГБТ», – повідомили представники «Нацкорпуса».

У Полтаві проходив дводенний тренінг, організований ініціативою батьків ЛГБТ-дітей «Терго» за сприяння міжнародної організації Freedom House. Представники ультраправих зайшли в приміщення, де проходив тренінг, забрали брошури та інші друковані матеріали, поклали їх у пластиковий мішок і викинули в сміттєвий бак неподалік. Те, що відбувається знімалося на відео.

Незважаючи на погрози «Нацкорпуса», коли вони покинули приміщення, тренінг продовжився.

Як пише сайт «Трибуна», голова прес-служби поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв заявив, що iнцидент наразі вже зареєстровано та на місці всі обставини з’ясовує слідчо-оперативна група.

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, 26 березня група ультраправих намагалась зірвати лекцію на фестивалі DocuDays в Києві про те, як ультраправі зрівають публічні заходи. Інцидент в Полтаві – це вже шостий відомий напад на заход, якій стосується правозахисної теми.

Читайте також:

«Ультраправа» весна: Що відбувається?

Кафка би плакав: Праві зірвали лекцію про те, як праві зривають заходи

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій