Читаєте зараз
Постачальник армії США анонсував революційні бойові БПЛА

Постачальник армії США анонсував революційні бойові БПЛА

Ilona Kivva
Автор:
  • Дрони мають чотири основи: для розвідки, групової розвідки, навчань та ударів.
  • General Atomics Aeronautical Systems є потужним виробником БПЛА для американської армії.
  • Безпілотники можуть стати основною зброєю для збереження домінування в повітрі на полі бою.

Американські розробники з компанії GA-ASI, яка спеціалізується на виробництві бойових дронів, створила абсолютно нову концепцію для військових безпілотників. Це конструктор з різних модулів, що мають абсолютно різне призначення і роблять дрон універсальним для використання на полі бою.

Заборона розповідає про передову розробку американських інженерів.


Дрони Gambit: характеристики

Компанія General Atomics Aeronautical Systems розробила серію модульних безпілотних літальних апаратів, призначених для ведення бойових дій. По суті, це чотири різні дрони з різними функціями, які кріпляться на одне шасі як конструктор, пише The War Zone.

«Ідея схожа на те, як різні автомобільні набори кузовів можуть мати спільне шасі, трансмісію та електроніку, що потенційно може запропонувати великі можливості для налаштування місії та продуктивності, зберігаючи при цьому ефект масштабу. Дрони будуть ключовими у збереженні домінування в повітрі на полі бою, де людей стає все менше», — розповіли у виданні.

Чотири варіанти модулів дрона:

Читати більше новин в Telegram
  • Gambit 1 — розвідувальний БПЛА. Цей модуль розроблений для довготривалих місій, наприклад, для супроводу інших літальних апаратів, щоб провести розвідку безпосередньо перед ударом. Він не матиме зброї чи іншого навантаження, що забезпечує максимальну легкість і можливість довгий час перебувати у повітрі;
БПЛА Gambit 1. Інфографіка: General Atomics Aeronautical Systems

  • Gambit 2 —  ударний БПЛА. Він буде оснащений ракетою класу «повітря-повітря». Призначений для самостійної роботи без групи. Максимально непомітний для ворожих радарів, що дозволить завдавати швидкі точкові удари по цілях;
БПЛА Gambit 2. Інфографіка: General Atomics Aeronautical Systems

  • Gambit 3 — бойовий дрон для групових ударів. Він схожий на попередній, але має коротші крила та гострішу передню частину. Розроблений для проведення військових навчань, щоб використовувати у ролі ворога для тестувань систем ППО та іншої зброї, але за потреби може застосовуватися і для бойових дій;
БПЛА Gambit 3. Інфографіка: General Atomics Aeronautical Systems

  • Gambit 4 — бойовий розвідник. Він призначений для довгострокових місій вглибині території ворога. Він доповнений передовими системами, які блокують сигнали радарів та локації ворога. Фактично, це дрон класу «невидимка». 
БПЛА Gambit 4. Інфографіка: General Atomics Aeronautical Systems

Раніше Заборона розповідала про надсучасний бойовий підводний безпілотник Kronos, який створили українські інженери. Він оснащений шістьма новітніми електричними торпедами, які здатні вражати як ворожі катери та човни, так і використовуватися у якості протиторпедної оборони.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій