'
Читаєте зараз
Художника забанили у Facebook через плакати до ЧС з футболу у РФ

Художника забанили у Facebook через плакати до ЧС з футболу у РФ

Сергій Сурепін

Український художник Андрій Єрмоленко намалював альтернативні плакати Чемпіонату з футболу. Він пройде у РФ влітку 2018 року. Плакати художник оприлюднив у Facebook, але потім його забанили, повідомляє «Українська правда. Життя».

Оновлення: художника розбанили.

Що розповів художник

«Facebook пояснив це тим, що я порушив його догми саме через ці плакати. Вони спочатку забанили мій самий перший пост з одним плакатом, але потім я зібрав їх всі в одному пості, і тоді Facebook забанив мене», — розповів Андрій Єрмоленко.

Плакати

Читати більше новин в Telegram

На плакатах художник зобразив катастрофу рейсу MH-17, тортури поліцейських та закривавленого «Забиваку» (талісман цьогорічного чемпіонату).

Що ще

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики підтримав проект постанови про недопущення трансляції в Україні Чемпіонату світу з футболу в РФ. Про це повідомила перша заступниця голови комітету Ольга Червакова.

30 травня стало відомо, що «Інтер» транслюватиме Чемпіонат світу з футболу в РФ. Канал придбав права на трансляцію матчів мундіалю у Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

Нагадаємо, чемпіонат пройде з 14 червня по 15 липня.

 

Читайте також:

Нігерійським футболістам заборонили інтимні стосунки з росіянками

Клімкін закликав світ до політичного бойкоту ЧС-2018 в Росії

«Інтер» транслюватиме Чемпіонат світу з футболу в Росії

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій