Читаєте зараз
Президент Boeing подав у відставку на фоні нещодавнього скандалу: що сталось

Президент Boeing подав у відставку на фоні нещодавнього скандалу: що сталось

Daniil Tsarevskyi

Президент та генеральний директор Boeing Дейв Калхун 5 березня 2024 року заявив, що піде у відставку, йдеться в пресрелізі корпорації.

Він збирається покинути свою посаду наприкінці 2024 року. Дейв Калхун направив відповідного листа усім співробітникам Boeing.

«Як ви всі знаєте, аварія рейсу 1282 Alaska Airlines стала переломним моментом для Boeing. Ми повинні продовжувати реагувати на цю аварію смиренням і повною прозорістю. Ми також повинні прищепити повну відданість безпеці та якості на кожному рівні нашої компанії», — йдеться на початку повідомлення.

Річ у тім, що на рейсі Alaska Airlines у січні 2024 року двері Boeing 737 Max відлетіли невдовзі після зльоту з міжнародного аеропорту Портленда. Борт в результаті здійснив посадку і ніхто з пасажирів суттєво не постраждав. Національна рада з безпеки транспорту США зробила висновок, що причиною аварійної ситуації стала відсутність чотирьох болтів, якими мали бути закріплені двері. Це спричинило низку перевірок, з якими зіткнулась компанія.

Так, Федеральна авіаційна адміністрація США (FAA) на початку березня 2024 року виявила кілька випадків, коли Boeing та її постачальник Spirit Aerosystems не дотримувалися вимог щодо контролю якості виробництва. Подальші перевірки вже збудованих літаків призведуть до затримок постачання і, в результаті, до подорожчання цін на квитки навіть в Європі. Про зростання вартості на 10% вже заявили у Ryanair.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій