'
Читаєте зараз
Пройшов Ірак і Афганістан, а тепер відстрілює росіян. Легендарний снайпер розповів про війну в Україні

Пройшов Ірак і Афганістан, а тепер відстрілює росіян. Легендарний снайпер розповів про війну в Україні

Ilona Kivva
Автор:
Снайпер Валі
  • Знаменитий канадський снайпер з позивним «Валі» приїхав до України боротися з рашистськими загарбниками.
  • Росіяни вже тричі вбивали «Валі», щоправда, лише своїми фейками.
  • «Валі» воював проти терористів у найгарячіших точках світу, але найбільше враження на нього справила робота українських військових.

Легендарний снайпер «Валі», який приїхав з Канади захищати Україну від армії окупантів, нажив собі слави грози росіян. Прокремлівська пропаганда вже тричі намагалася його поховати в доволі курйозних сюжетах, а він лише віджартовується про це у соціальних мережах. «Валі» воював у Сирії, Афганістані та Іраку, утім найбільше його вразила саме війна в Україні та самовідданість українських захисників.

Заборона розповідає історію канадського снайпера в Україні та його враження про наших військових.


Легендарний канадський снайпер став добровольцем ЗСУ: історія

Один з найкращих снайперів світу з позивним «Валі» (“Wali”) приїхав в Україну з Канади, щоб стати добровольцем та боронити нашу землю від російської навали. 

«Я просто не можу нічого не робити. Маю друга в Україні, він солдат. Покликав мене і я сказав: “Авжеж”. Якби мир настав завтра, я був би щасливим і поїхав додому», — розповів снайпер.

Його справжнє ім’я тримається в таємниці, утім відомо, що він є ветераном королівського 22-ого полку Канади і за плечима має аж 12 років військового досвіду. Після звільнення з армії він став програмістом, має дружину та маленького сина.

Читати більше новин в Telegram

«Валі» воював в Іраку, Сирії та двічі в Афганістані і набув слави справжнього профі. Саме через його славу російські пропагандисти вже охрестили його «грозою росіян» та навіть кілька разів намагалися «поховати».

Скриншот: tsargrad.tv
Скриншот: zavtra.ru
Скриншот: російське ЗМІ «RUSSIA News‎»

«”Валі помер”. Ну добре. Я був останньою людиною, яка дізналася про свою ж смерть. Ще й вбили мене біля Маріуполя, а я ж там жодного разу не був», — відреагував канадець на російські фейки.

 У соцмережах «Валі» часто доводиться спростовувати кремлівську брехню і деколи він це робить жартома.

Враження Валі про українських воїнів

Попри великий досвід участі у бойових діях, «Валі» розповів, що його просто неймовірно вразили українські військові та їхня хоробрість.

«В Україні неймовірні солдати. Одна із квартир була у вогні, я піднявся вище і відчув себе їжею, яка готується на вогні. Було гаряче, а український снайпер лишався там — працював. Вогонь, все задимлене, а він там. І це лише одна маленька історія про хоробрість українських воїнів», — розповів «Валі» кореспондентам ТСН.

Він зазначив, що приїхав в Україну не за гроші, а допомогти, але зізнався, що за період перебування на війні проти російських окупантів, українці вже стали йому друзями.

«Взагалі люблю цей вас суп. Борщ — це найкращий суп у світі. Я вже навіть знаю кілька слів українською», — каже легендарний снайпер.

Раніше Заборона розповідала історію 11-річного хлопчика з Борисполя, який прийшов до штабу тероборони, щоб записатися добровольцем і боронити Україну від окупантів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій