'
Читаєте зараз
Проти блогерів порушили справу за відео з танкового заводу у Харкові

Проти блогерів порушили справу за відео з танкового заводу у Харкові

Сергій Сурепін

Поліція порушила кримінальне провадження через публікацію блогерами відео з території складу бронетанкового заводу у Харкові, повідомляє прес-служба поліції.

Справу відкрито за фактом незаконного проникнення в житло або інше володіння, незаконного обшуку або огляду. У повідомленні підкреслюється, що невідомі «незаконно проникли на територію одного з харківських підприємств, де проводили несанкціоновану відеозйомку». Слідство встановлює обставини події.

Що сталося?

15 липня на YouTube-каналі DIMA TOTAL з’явилося відео, на якому місцеві блогери зняли танковий склад ЗСУ, у якому знаходилися сотні списаних і десяток нових танків. Склад танкової техніки розташований у 500 метрах від залізничної станції Харків-Сортувальний, де починається територія Харківського бронетанкового заводу. Оригінал відео вже видалили, але є копії.

Блогери на запит Заборони не відповіли.

Читати більше новин в Telegram

Реакція Міноборони

У Міноборони спростовують факт проникнення на «занедбану військову базу». У міністерстві підкреслюють, що хлопці пробралися на територію підприємства, а не військову частину ВСУ і просять не поширювати недостовірну інформацію.

 

Читайте також:

Блогери проникли на танковий склад у Харкові. Без жодних перешкод

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій