Призначене для трансплантації серце забули у літаку в Сіетлі. Пасажирський авіарейс розвернули на півдорозі - Заборона
Now Reading
Призначене для трансплантації серце забули у літаку в Сіетлі. Пасажирський авіарейс розвернули на півдорозі

Призначене для трансплантації серце забули у літаку в Сіетлі. Пасажирський авіарейс розвернули на півдорозі

Автор:

Серце донора, призначене для пересадки серцевих клапанів, забули на борту літака авіакомпанії Southwest. Як повідомила газета USA Today із посиланням на представників авіакомпанії, контейнер із серцем був доставлений минулої неділі в міжнародний аеропорт Сіетла, але орган не був вивантажений.

15122018 news 1 2 - Призначене для трансплантації серце забули у літаку в Сіетлі. Пасажирський авіарейс розвернули на півдорозі - Заборона

Після того, як літак вилетів із Сіетла і взяв курс на Даллас (штат Техас), технічні служби виявили й повідомили пілоту про те, що «життєво важливий вантаж» залишився на борту.

«Ми вирішили повернути літак до Сіетла, щоби вантаж був доставлений у місце призначення впродовж того часу, який відвів на транспортування замовник», – повідомила авіакомпанія.

Літак повернувся до Сіетла приблизно через три години.

Підписуйтесь на Заборону у Facebook – чутливі теми та персональні історії

За даними газети Seattle Times, серце, призначене для пересадки, було доставлене за 12 годин до того, як воно стало б непридатним для використання.

Серце пересилала некомерційна організація з пошуку і доставки донорських органів Sierra Donor Services. Орган чекав банк тканин LifeNet Health, розташований у передмісті Сіетлу. Для трансплантації призначалися серцеві клапани, але реципієнт для них ще не був знайдений. «Головне, що цей орган ніхто не чекав», – повідомила представниця Sierra Donor Services Діана Сантана зазначивши, що серцеві клапани необхідно попередньо підготувати для операції, і на це потрібен час.

Виконавчий віце-президент LifeNet Health Даг Вілсон розповів, що донорське серце можна використовувати протягом 48 годин після вилучення. За планом, його повинні були доставити із Сакраменто в LifeNet Health через 33 години, з урахуванням затримки пройшло 36 годин. Часу, що залишився, вистачило, щоб обробити серцеві клапани для зберігання й подальшої пересадки.

Читайте також: Дев’ятирічний американець скасував заборону на гру в сніжки у своєму місті

Виконавча директорка Sierra Donor Services Моніка Джонсон заявила, що організація повідомила родині донора про затримку з доставкою серця. За її словами, родина зраділа, що банк тканин у результаті отримав орган вчасно, і його зможуть використовувати для допомоги пацієнтам.

Як зазначає телекомпанія АВС, після інциденту Sierra Donor Services і LifeNet Health пообіцяли, що більше не будуть використовувати комерційні авіарейси для перевезення донорських органів і тканин.

Відповідно до законодавства США, транспортування органів, призначених для трансплантації, повинне здійснюватися в спеціальних контейнерах із контрольованою температурою. Перед відправленням принаймні два фахівці повинні здійснити перевірку супровідних документів із зазначенням номера контейнера, а також типу крові донора, наявності або відсутності хвороботворних мікроорганізмів.

Новини швидко та коротко – підписуйтесь на Заборону у Telegram 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Scroll To Top