Читаєте зараз
Путін не переможе. Мільярдер Бренсон закликав світових бізнесменів стати на бік України

Путін не переможе. Мільярдер Бренсон закликав світових бізнесменів стати на бік України

Markiian Oliiarnyk
Річард Бренсон
  • Британський мільярдер Річард Бренсон закликав світових лідерів бізнесу підтримати суверенітет України.
  • Він вважає, що Путіну не перемогти у війні з Україною у довгостроковій перспективі.
  • Російські бізнесмени, які виступають проти військової інтервенції Росії, бояться репресій Кремля — Річард Бренсон.

Британський бізнесмен, мільярдер і засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон закликав усіх великих бізнес-лідерів стати на бік України й ввести проти Росії санкції у разі повномасштабної війни. Також мільярдер вважає, що Володимиру Путіну нізащо не перемогти у цьому конфлікті.

Заборона розповідає про позицію одного з найвпливовіших британських бізнесменів щодо посягань Росії на територіальну цілісність України.


Позиція Річарда Бренсона щодо російської агресії проти України

27 січня 2022 року засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон у своєму блозі поділився думками щодо загострення російської агресії проти України. Він вважає неадекватним той факт, що у 2022 році одна країна накопичує свої війська біля кордонів іншої. Також бізнесмен закликав великих бізнесменів не стояти осторонь і стати на бік України у цьому конфлікті.

«Для лідерів бізнесу настав час зібратися та відстояти суверенітет України. Навіть якщо за це доведеться заплатити свою ціну, всі ми маємо чітко донести, що одностороння агресія завжди є неприйнятною, і світовий бізнес-сектор підтримає увесь спектр санкцій проти будь-якої держави, яка намагається порушити суверенітет іншої», — пише британський мільярдер. 

За його словами, ще вісім років тому, коли наміри Путіна щодо України стали зрозумілими для всього світу, він разом з партнерами доклали чималих зусиль для мобілізації російських та українських бізнес-лідерів задля мирного врегулювання відносин.

Читати більше новин в Telegram

«Ми зрозуміли, що жоден із наших російських бізнес-контактів, які особисто виступали проти військової інтервенції Росії, не хотів публічно заявляти про свою позицію. Ми оприлюднили заяву, яку охоче підписали західні та українські бізнес-лідери, але нам не вдалося отримати жодного підпису з Росії, тому що їхній страх перед репресіями з боку режиму в Москві був занадто великий», — наголосив Бренсон.

Річард Бренсон: чим вторгнення в Україну загрожує Кремлю

На думку засновника Virgin Group, вторгнення російських військ в Україну не має ані справедливих, ані законних цілей і призведе до руйнівних та жахливих наслідків. За його словами, відкрита війна ще більше ізолює Росію та її президента від решти світу та зруйнує російську економіку. І, звичайно ж, найбільшої шкоди від цього зазнають звичайні люди.

«Як це часто буває, основний тягар агресії нестиме мирне населення. Кривава громадянська війна в Сирії, в якій російські війська і найманці відіграють жахливу роль, є яскравим нагадуванням про те, що поставлено на карту», — уточнив Бренсон.

Мільярдер упевнений, що попри те, що Путін вдає із себе людину, яку мало хвилює, що світ думає про його геополітичні амбіції, у цьому конфлікті він не зможе перемогти у довгостроковій перспективі. «Якоїсь миті звичайні росіяни усвідомлять, що вони заслуговують на краще, особливо якщо ситуація дійде до точки, коли неминуче повстання українців, що захищатимуть свої домівки, села та міста, поверне нав’язливу примару невдачі Радянського Союзу в Афганістані», — пояснив Бренсон.

Раніше Заборона розповідала про другі у 2022 році переговори між Володимиром Зеленським та Джо Байденом щодо загроз агресії Росії та перспектив українсько-американських відносин.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій