'
Читаєте зараз
Рейви, тихі дискотеки та урбан-парк на Луганщині

Рейви, тихі дискотеки та урбан-парк на Луганщині

Новий епізод документального серіалу #Підпалюй присвячуємо Луганщині і молоді, яка її рятує.

Євген Королетов, раніше він жив у Луганську і займався культурними ініціативами, які, з перспективи луганського контексту, виглядали андеґраундними. А потім пішов служити в добровольчий батальйон «Донбас». Повернувшись з фронту, осів в Сєвєродонецьку, створив громадську організацію, намагаючись допомогти людям з посттравматичним синдромом за допомогою соціокультурних і художніх практик. В 2017-му, Королетов з друзями провели в Сєвєродонецьку перший рейв, і просувають це, як методику боротьби зі стресами.

У Старобільську музикант і активіст Сергій Летучий зайнявся перетворенням бібліотеки в культурну і освітню платформу, яка об’єднує найрізноманітніших мешканців міста. Ще Сергій Летучий – гітарист групи Flying Swan, співавтор графіті-ініціативи «Бетон Арт», співробітник бібліотеки і просто молода людина. З інвалідністю. І саме він зробив  одну з найяскравіших подій в бібліотеці – акцію good silence party – тиху дискотеку.

Одного разу, в 2016 році, школярі з невеликого шахтарського містечка Лисичанська мріяли про скейт-парк, де можна було б ганяти на спортивних велосипедах і скейтах. Що вийшло з мрії – розказує і показує Андрій Харківський.

Всі серії проекту можна дивитись у плейлісті на нашому YouTube-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі нових епізодов.

Читайте мультимедійний репортаж про героїв – Тумблери щастя. Три приклади того, як молодь рятує Луганщину

Більше мультимедійних репортажів про чейнджмейкерів інших міст – у розділі спецпроекту.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій