Читаєте зараз
Ресторан MAFIA взяв під опіку військовий шпиталь у Харкові

Ресторан MAFIA взяв під опіку військовий шпиталь у Харкові

Анастасія Бодюл
  • З перших днів війни родина рестораторів Тараса та Оксани Середюк об’єднала свої заклади по всій Україні в один «Гуманітарний ресторан MAFIA».
  • За час війни компанія приготувала та відправила понад 2 млн безкоштовних обідів.
  • В ресторанах мережі можна придбати ексклюзивний бургер Перемоги: 50% від продажів йдуть на потреби захисників.

Український бізнес не тільки підтримує армію податками та донатами, але і створює соціальні ініціативи: прості потреби, на які зазвичай не вистачає ані часу, ані сил. Мережа MAFIA, крім фінансової допомоги, надає захисникам не менш важливе – повертає кращі емоції з життя до великої війни.

Заборона розповідає про КСО сімейних ресторанів.


Піци для героїв: Харків

Ресторан MAFIA у Харкові взяв під опіку обласний шпиталь міста, в якому проходять реабілітацію поранені військові ЗСУ. Щотижня ресторація відвозить 240 метрових піц для 2880 військовослужбовців.

«Війна – це можливість згуртуватися разом, аби допомагати іншим. Коли почалася війна, ми навіть не обговорювали: будемо допомагати чи ні, просто всі вийшли на роботу, відкрили ресторани та стали готувати людей. Весь мій бізнес побудований на сімейних цінностях: довіра, турбота та підтримка. Я не можу стояти осторонь соціальних проблем в нашій країні. Вірю, що нашу ініціативу візьмуть й колеги: добро має поширюватися», – каже співвласник ресторанів MAFIA Тарас Сердюк.

З перших днів війни родина рестораторів Тараса та Оксани Середюк об’єднала свої заклади по всій Україні в один «Гуманітарний ресторан MAFIA» заради допомоги у тилу та на фронті. За час війни компанія приготувала понад 2 млн безкоштовних обідів. Про це команда створила свій перший документальний фільм.

Читати більше новин в Telegram

Фудтрак та бургер Перемоги

Лише за перші 100 днів великої війни ресторани приготували та відправили 1.536 428 комплексних обідів на залізничні вокзали, в лікарні, на деокуповані території.

«Ми не зачинили двері, навпаки: «Гуманітарні ресторани MAFIA» працювали по всій Україні, особливо в регіонах, що найбільше постраждалих від активних бойових дій. Як знак 100-відсоткової віри нещодавно презентували перший переможний бургер, кожен інгредієнт якого символізує окремий регіон України. Зернова булка – Миколаїв, помідор – Херсон, цибуля – Крим, котлета – Харків, бекон – Донецьк. 50% коштів від продажу бургерів передаємо захисникам», – каже Сердюк.

Також команда представила фудтрак – ресторан на колесах, який зараз знаходиться в Харкові, він курсує прифронтовими зонами й годує військових. До речі, фудтрак прикрасили малюнками дітей із центру підтримки Бахмутян у Києві та Сєвєродонецької загальноосвітньої школи №14 Луганської області.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій