Читаєте зараз
На Ройтбурда завели кримінальну справу

На Ройтбурда завели кримінальну справу

Сергій Сурепін

25 липня директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд побував на допиті в поліції. Про це він розповів на власній сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=656759918030387&id=100010891548220

Приводом стало відкрите досудове розслідування в кримінальному провадженні за статтею «Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради». Є підозри, що цей допит пов’язаний із численними запитами від депутатів Опозиційного Блоку, які були проти призначення Ройтбурда і з перших днів почали моніторити роботу директора музею.

Наразі проводиться перевірка усієї документації музею – від фінансових звітів та річних планів до штатного розкладу.

Що написав Ройтбурд?

Читати більше новин в Telegram

«Сьогодні відкрили виставку [Володимира] Наумця. Я приїхав на відкриття з відділення поліції. Сьогодні я вперше в житті побував на допиті. У кримінальній справі про перешкоджання діяльності депутатів місцевої (обласної) ради. Ці депутати із самого початку казали: «Ми не дамо йому працювати». І намагалися заблокувати роботу музею та його команди. Так, я цій їхній діяльності перешкоджав і буду перешкоджати, а музей буде жити, змінюватися й розвиватися. Як би не скаженів якийсь накачаний, але не дуже інтелектуально розвинений організм, якому тато купив опоблоківский мандат економ-класу», – написав Ройтбурд.

Що сталося?

У березні 2018 року Одеська обласна рада проголосувала проти призначення художника Олександра Ройтбурда на пост директора Одеського художнього музею. Олександр Ройтбурд виграв конкурс на посаду директора музею наприкінці минулого року. З того часу Одеська облрада не збиралася на слухання і, відповідно, кандидатуру художника затвердити не могла. Але після всього Ройтбурда все ж призначили на цю посаду.

 

Читайте також:

Мої заборони: Олександр Ройтбурд

Одеські депутати проти Ройтбурда: Облрада провалила голосування

Змішали з лайном. Ройтбурд та боротьба культури з мафією

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій