'
Читаєте зараз
На Харківщині напали на адвоката, який захищає ромів

На Харківщині напали на адвоката, який захищає ромів

Аня Білоус
Автор:

У місті Дергачі, що в Харківській області, стався напад на адвоката Андрія Муху, який веде справу щодо вбивства ромського жителя в селі Вільшани Харківської області. Про це повідомяє радіо Chiriklo.

За словами Мухи, вдень до його офісу приїхав прокурор Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області Гасанов Ілгар Джаліл з трьома невідомими особами. Чоловіки увійшли до офісу адвоката та почали його бити. Нападники вигукували: «Досить захищати цих циган» . Також постраждалий повідомив, що в нього викрали 2 000 доларів.

https://www.facebook.com/radiochiriklo/videos/1291340777665330/

Андрій Муха звернувся до місцевої поліції та прокуратури. Про справу повідомили до Харківської обласної прокуратури, яка приїхала на місто події о 21:00, а місцева прокуратура прибула на місце нападу близько 16:00.

Представник місцевої Дергачівської прокуратури, Олександр Цимбалюк прокоментував звинувачення на адресу колеги та розповів про місце знаходження можливого підозрюваного так: «Саме зараз колега виконує свої обов’язки».

Читати більше новин в Telegram

Наразі нікого з нападників не затримано.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року у Вільшанах із вогнепальної зброї вбили голову ромської громади Миколу Каспіцького, а ще восьмеро ромів постраждали від травматичної зброї. Затримали трьох нападників, один з них – депутат облради Олексій Литвинов.

Читайте також: 

Ультраправі розігнали табір ромів у Києві. Детально.

На Тернопільщині напали на табір ромів. Були постріли.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій