'
Читаєте зараз
Російський «Гітлер’югенд». У Кремлі готуються кинути на передову неповнолітніх

Російський «Гітлер’югенд». У Кремлі готуються кинути на передову неповнолітніх

Markiian Oliiarnyk
Російський окупант
  • У Росії розглядають можливість поповнити лави окупаційної армії неповнолітніми.  
  • За даними української розвідки, відповідний наказ підписав міністр оборони РФ Сергій Шойгу.
  • До бойових дій в Україні хочуть залучити членів юнацької мілітарної організації «Юнармія».

Вище військове керівництво держави-агресора має намір поповнити свої окупаційні війська неповнолітніми членами дитячо-юнацької організації «Юнармія». У міністерстві оборони Російської Федерації доручили підготувати звіти про резерви та розпочати підготовку юних рашистів до участі у бойових діях. До подібних кроків вдавалися нацисти в часи Другої світової, коли забирали на фронт дітей з підрозділів «Гітлер’югенду».

Заборона розповідає про плани воєнного керівництва Московії щодо поповнення окупаційних корпусів новим гарматним м’ясом з російських юнацьких мілітарних організацій.


«Юнармія»: мобілізація дітей у Росії

У Кремлі розглядають можливість залучення до війни проти України неповнолітніх громадян Росії через брак живої сили. За даними Головного управління розвідки Міноборони України, міністр оборони РФ Сергій Шойгу підписав наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху “Юнармія” до проведення спеціальної операції на території України».

У документі зазначається, що вище військове керівництво Росії повинно подати звітність про потенційний людський резерв віком 17-18 років для участі у бойових діях на території України, а також надати пропозиції стосовно їхньої підготовки у найкоротші терміни. За даними української розвідки, за виконання наказу відповідальний начальник головного військово-політичного управління збройних сил РФ Геннадія Жидка.

«Юнармія» — це дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони Росії, яка вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед молоді. Її членами стають діти з восьми років.

Читати більше новин в Telegram

За схожим сценарієм діяло й військове керівництво Третього Рейху під час Другої світової війни. У 1943 році нацисти почали залучати учнів старших класів з підрозділів «Гітлер’югенду» до служби в зенітно-артилерійських частинах. Окрім того, з 1944 по 1945 роки в гітлерівську армію було залучено 150 000 неповнолітніх дівчат.

Раніше Заборона розповідала про формування у Росії бізнесово-політичної групи, що готується до усунення Володимира Путіна від влади.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій