Читаєте зараз
Росія обстріляла територію Білорусі

Росія обстріляла територію Білорусі

Markiian Oliiarnyk
  • Російські військові обстріляли з української території межеві населені пункти в Білорусі.
  • Під удар потрапили села Копані, Бухличі та Верхній Теребежів. 
  • Метою, за даними Міноборони України, стало офіційне втягнення білоруських військ у війну.

Російські окупанти атакували три білоруські населені пункти з території України. Перед обстрілами у Міністерстві оборони України попередили про серію можливих провокацій з боку Росії. Їхня мета  —  втягнути Білорусь у війну з Україною.

Заборона розповідає про чергову провокацію рашистів. 


Обстріл Білорусі з території України

11 березня о 14:30 до Державної прикордонної служби надійшла інформація, що російські літаки вилетіли з аеродрому Дубровиця (Білорусь), зайшли на територію України, розвернулися над українськими селищами Городичі та Тумені й нанесли вогневе ураження по населеному пункту Копані, що у Білорусі.

Також, за даними Командування Повітряних сил ЗС України, були завдані авіаудари ще по двох білоруських селах — Бухличі та Верхній Теребежів. 

Обстріл Білорусі — провокація

Про те, що російські окупанти готуються до проведення провокацій, щоб затягти Білорусь у війну проти України, за короткий час до інциденту попередив міністр оборони України Олексій Резніков. 

«За своїм злочинним задумом російська авіація готується нанести удар по низці населених пунктів на території Республіки Білорусь, які знаходяться поблизу українсько-білоруського кордону. Зокрема, збираються вдарити по населеному пункту Копані, Столинського району, Брестської області», — зазначив Олексій Резніков.

За даними міністра оборони, Росія запланувала здійснити напад з повітряного простору України, аби замаскувати злочин. «Мета провокації — примусити нинішнє керівництво Білорусі до війни проти України. Москва намагається зв’язати вас [білорусів] кров’ю. Гарантую, що українська армія не планувала, не планує і не плануватиме жодних агресивних дій проти Білорусі», — наголосив Резніков.

Раніше Заборона розповідала про висвітлення в Китаї російського вторгнення в Україну та про те, які наративи звучать в китайських медіа.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору