'

Росія обстріляла територію Білорусі

Markiian Oliiarnyk
  • Російські військові обстріляли з української території межеві населені пункти в Білорусі.
  • Під удар потрапили села Копані, Бухличі та Верхній Теребежів. 
  • Метою, за даними Міноборони України, стало офіційне втягнення білоруських військ у війну.

Російські окупанти атакували три білоруські населені пункти з території України. Перед обстрілами у Міністерстві оборони України попередили про серію можливих провокацій з боку Росії. Їхня мета  —  втягнути Білорусь у війну з Україною.

Заборона розповідає про чергову провокацію рашистів. 


Обстріл Білорусі з території України

11 березня о 14:30 до Державної прикордонної служби надійшла інформація, що російські літаки вилетіли з аеродрому Дубровиця (Білорусь), зайшли на територію України, розвернулися над українськими селищами Городичі та Тумені й нанесли вогневе ураження по населеному пункту Копані, що у Білорусі.

Також, за даними Командування Повітряних сил ЗС України, були завдані авіаудари ще по двох білоруських селах — Бухличі та Верхній Теребежів. 

Обстріл Білорусі — провокація

Про те, що російські окупанти готуються до проведення провокацій, щоб затягти Білорусь у війну проти України, за короткий час до інциденту попередив міністр оборони України Олексій Резніков. 

Читати більше новин в Telegram

«За своїм злочинним задумом російська авіація готується нанести удар по низці населених пунктів на території Республіки Білорусь, які знаходяться поблизу українсько-білоруського кордону. Зокрема, збираються вдарити по населеному пункту Копані, Столинського району, Брестської області», — зазначив Олексій Резніков.

За даними міністра оборони, Росія запланувала здійснити напад з повітряного простору України, аби замаскувати злочин. «Мета провокації — примусити нинішнє керівництво Білорусі до війни проти України. Москва намагається зв’язати вас [білорусів] кров’ю. Гарантую, що українська армія не планувала, не планує і не плануватиме жодних агресивних дій проти Білорусі», — наголосив Резніков.

Раніше Заборона розповідала про висвітлення в Китаї російського вторгнення в Україну та про те, які наративи звучать в китайських медіа.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій