'
Читаєте зараз
Росія точно знає про дітей на Азовсталі. СБУ отримала дані про безжальний наказ

Росія точно знає про дітей на Азовсталі. СБУ отримала дані про безжальний наказ

Ilona Kivva
Автор:
  • Російські військові отримали наказ знищити опір в Маріуполі.
  • На невеликому клаптику вільної від окупантів землі «Азовсталь» під захистом воїнів ховаються мирні мешканці. Російська влада відкидає факти.
  • Через хвилини після заяви в пропагандистських медіа окупантів про провокації з боку українців на лікарню з близько 300 маріупольцями рашисти скинули бомбу (заява Тарути).

Росія має намір зрівняти з землею маріупольський завод «Азовсталь» разом з його оборонцями та сотнями цивільних. Російське командування точно знає, що на заводі укриваються діти — кремлівські пропагандисти неодноразово заявляли у своїх сюжетах.

Заборона розповідає деталі подій 19 квітня в Маріуполі.


На Азовсталь скинуть бомбу: дані СБУ

У Маріуполі російські військові готуються скинути на завод «Азовсталь» тритонну бомбу. Про це стало відомо з перехопленої розмови одного з окупантів, який вихвалявся перед дружиною, що на завод скоро прилетить «сюрприз», повідомили у Службі безпеки України.

«Чекаємо тут сюрпризи з Росії… тритонні з неба.. Сказали зрівняти все з землею… Приїжджав підполковник, казав: “Ви відчуєте на це на собі — і почуєте і відчуєте”. Уяви, яка вибухова хвиля буде», — розповів неназваний російський командир взводу своїй дружині.

Саме на території металургійного заводу під захистом оборонців Маріуполя ховаються сотні цивільних громадян, серед яких багато жінок, дітей різного та людей похилого віку. І коли жінка запитала в окупанта, що чекає на мирне населення, він відповів: «Всі поїхали. Всі, хто захотів, всі поїхали. Залишилися одні патріоти і занадто розумні…».

Читати більше новин в Telegram

Росія заявляє, що дітей на Азовсталі немає

Міноборони країни-агресора запересує, що на заводі присутні цивільні, і називаючи цей факт «інформаційним вкидом України».

Діти, яких немає, передають привіт окупантам.

«Звертаюся до представників київської влади: якщо на “Азовсталі” перебуває хтось із цивільного населення, вимагаємо вжити всіх заходів для їхнього звільнення і виводу через створені гуманітарні коридори», — заявив голова Національного центру управління обороною Росії генерал-полковник Мізинцев.

Буквально через хвилини екс-голова Донецької ОВА, співвласник ІСД Сергій Тарута повідомив про скинуту на лікарню бомбу.

18 квітня російські пропагандисти заявили, що бійці батальйону «Азов» «тримають в заручниках цивільних осіб різного віку, зокрема дітей, аби прикриватися ними і вийти з оточення зеленим коридором».

Росіяни від 17 квітня блокують гуманітарні коридори, в тому числі з Маріуполя. Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук звернулася до військово-політичного керівництва РФ з вимогою відпустити цивільних, які стали заручниками російських військ в оточеному місті.

«У зв’язку із загостренням ситуації у Маріуполі ми вимагаємо відкриття гуманітарного коридору з Маріуполя у Бердянськ для цивільних. Окремо ми вимагаємо терміновий гуманітарний коридор з території комбінату ‘Азовсталь’ для жінок, дітей і інших цивільних осіб», — заявила міністерка.

Раніше Заборона розповідала про наміри Російської Федерації влаштувати провокації на Великдень в Україні. Окупанти готуються обстріляти церкви у п’яти областях, щоб вже за звичним сценарієм звинуватити саму ж Україну.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій