'
Читаєте зараз
Розслідування щодо ексначальника ТЦК Євгена Борисова: що з’ясувало ДБР

Розслідування щодо ексначальника ТЦК Євгена Борисова: що з’ясувало ДБР

Анастасія Могилевець

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо привласнення 150 млн грн колишнім начальником Одеського обласного ТЦК Євгеном Борисовим, повідомили в Офісі генерального прокурора.

Євген Борисов. Фото: Ігор Мосійчук/Telegram

Фігуранта підозрюють у незаконному збагаченні за ст. 368-5 Кримінального кодексу. Згідно з матеріалами слідства, за період перебування на посаді Борисов придбав активів на майже 150 млн грн, офіційно не маючи відповідних доходів. Зараз колишній одеський військком перебуває під вартою.

«Встановлено, що після повномасштабного вторгнення за його дорученням члени родини придбали в Іспанії об’єкти нерухомості та автомобілі преміумкласу. При цьому офіційний спільний дохід родини не покривав цих витрат. Матеріали за фактом нез’явлення екскерівника Одеського ОТЦК та СП на службу та ухилення від військової служби виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває (ч. 5 ст. 407, ч. 4 ст. 409 КК України)», – кажуть в ОГП.

Інформацію про неправомірні статки родини Євгена Борисова влітку 2023 року з’ясували журналісти «Української правди». Йдеться, зокрема, про:

  • зареєстрований на дружину офіс в престижному районі;
  • зареєстрований на матір маєток в Марбельї за €3.96 млн;
  • е-кар Mercedes «В» класу 2022 року вартістю від $100 000 (власниця – мати військкома);
  •  позашляховик Toyota Land Cruiser 2023 року (власниця – теща).

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій