Читаєте зараз
Смерть Галини Гатчінз: суд відхилив апеляцію Алека Болдуїна

Смерть Галини Гатчінз: суд відхилив апеляцію Алека Болдуїна

Ilona Kivva
Автор:

​​Суддя, який головує у справі проти Алека Болдуїна щодо ненавмисного вбивства української операторки Галини Гатчінз, відхилив клопотання про відхилення звинувачень. Рішення означає, що голлівудська зірка, найімовірніше, знову постане перед судом, пише UPI.

Адвокати Болдуїна подали клопотання про зняття звинувачень у березні 2024 року. До того вони також  звинуватили прокурорів у неетичній образі та порушенні майже всіх правил, щоб забезпечити звинувачення.

Прокурори стверджують, що Болдуїн знехтував ризиками, відмовившись брати участь у перевірці безпеки зброяра та поводившись зі зброєю у спосіб, який не вимагався під час репетиції.

Голлівудському актору та режисеру висунули обвинувачення у ненавмисному вбивстві ще у січні 2023 року. Йому загрожувало до 18 місяців позбавлення волі та штраф у розмірі $5 000. Судові засідання за участі присяжних мали розпочатися у травні того ж року, але ще у січні з Болдуїна раптово зняли всі кримінальні обвинувачення. Були виявлені нові факти у справі, які потребували подальшого  розслідування. 

Пізніше виявилося, що судові експерти проводили повторну перевірку зброї. Виявилося, револьвер Colt .45, з якого 21 жовтня 2021 року було здійснено смертельний постріл, не міг вистрелити самостійно. На пусковий гачок повинні були натиснути. Це суперечило заявам Алека Болдуїна про те, що він не натискав на нього.

Також експерти спростували інформацію про нібито модифікацію пістолета. Внаслідок інциденту сходинка пускового гачка була серйозно пошкоджена, верхня частина та затвор були зламані. Однак навіть попри такі пошкодження було виявлено, що конструкція зброї повністю відповідала оригіналу.

Після того, як судді отримали результати експертизи, обвинувачення поновили. Болдуїн постане перед судом у липні 2024 року. До цього часу він може залишатися на волі за умов, що включають відсутність вогнепальної зброї, вживання алкоголю або виїзд з країни. Також він може мати обмежені контакти зі свідками, коли мова заходить про просування Rust. Водночас йому заборонено просити членів акторського складу або знімальної групи брати участь у пов’язаному документальному фільмі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій