Читаєте зараз
США можуть втрутитися у війну. В Конгрес внесена екстрена резолюція

США можуть втрутитися у війну. В Конгрес внесена екстрена резолюція

Yevheniia Kostina
  • 1 травня 2022 року Конгрес США вніс резолюцію про дозвіл на використання військової сили для захисту союзників Америки.
  • Резолюція дасть змогу використовувати збройні сили США для збереження  територіальної цілісності України.
  • У документі окреслено обставини, за яких США візьмуть участь у війні Росії з Україною.

Конгрес США вніс резолюцію, покликану захистити союзників країни від російської агресії. Якщо президент Росії Володимир Путін вирішить загострити перебіг війни в Україні, Сполучені Штати Америки ‘не стоятимуть осторонь і залучать свої військові сили до участі у збройному конфлікті’. Під загостренням мається на увазі застосування зброї масового ураження: хімічна, біологічна, ядерна.

Заборона розповідає, за яких умов США можуть втрутитися у війну РФ проти України та як вони відстоюватимуть незалежність країни-союзника. 


США доєднається до війни проти Росії?

Конгресмен Адам Кінзінгер 1 травня 2022 року оголосив, що Конгрес США вніс резолюцію, яка дасть змогу використовувати збройні сили Сполучених Штатів, якщо Росія використає проти України зброю масового ураження, йдеться на сайті політика.

Резолюція дозволить президенту США Джо Байдену використовувати військо для реагування на сценарій, за яким Російська Федерація використовує хімічну, біологічну або ядерну зброю проти України.

«Я представляю цю резолюцію як чітку червону лінію, щоб адміністрація могла вжити відповідних заходів у разі застосування Росією хімічної, біологічної та/або ядерної зброї. Ми повинні стояти на захисті людства допомагати нашим союзникам. Як сказав президент Сполучених Штатів, Путіна потрібно зупинити. Відповідно, головнокомандувач найбільшим військом у світі повинен мати повноваження та засоби для здійснення необхідних дій», — сказав Кінзінгер.

Читати більше новин в Telegram

США поки не підтвердили використання хімічної зброї у російсько-українській війні. Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив, що Росія може застосувати кілька хімічних речовин в Україні, зокрема для придушення протестів на тимчасово окупованих територіях.

Адам Кінзінгер: хто він такий

Конгресмен Кінзінгер республіканець, представляє Іллінойс (16-й округ), є членом Комітету Палати представників з питань енергетики та торгівлі та Комітету Палати представників із закордонних справ.

У 16-му окрузі розташовані чотири атомні електростанції (більшість з усіх районів Америки), милі вітряних млинів, гідроелектростанцій, етанолу та біодизельного палива. Тож головні пріоритети Кінзінгера включають зміцнення енергетичної політики США та зменшення залежності нашої країни від іноземних ресурсів, а також зміцнення нашої національної безпеки – як всередині країни, так і за кордоном.

До обрання до Конгресу Кінзінгер служив у ВПС в операції «Свобода Іраку» та операції «Незмінна свобода». Він завжди був рішучим прихильником лідерства США на Близькому Сході, і був одним із перших членів Конгресу, які закликали до авіаударів проти ІДІЛ.

У 2007 році чоловік отримав медаль льотчика ВПС США за порятунок життя молодої жінки, яка зазнала жорстокого нападу. Він відібрав у нападника ніж і притиснув його до землі до прибуття поліції. Він також був нагороджений хрестом Національної гвардії за героїзм і був обраний Героєм року Червоного Хреста США Південно-Східного Вісконсину.

Адам Кінзінгер є наймолодшим членом Палати представників. В свої 42 роки він продовжує служити своїй країні в якості пілота в Повітряній Національній гвардії, маючи звання підполковника, і поєднує цю службу зі своїми обов’язками в Конгресі.

Раніше Заборона розповідала про застосування окупантами заборонених хімічних речовин, які класифікуються міжнародним правом як зброя масового ураження та хімічну атаку на Маріуполь 11 квітня 2022 року.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій