Читаєте зараз
США можуть об’єднати допомогу для Ізраїля та України

США можуть об’єднати допомогу для Ізраїля та України

Yevheniia Kostina

Адміністрація Байдена та демократи Конгресу США зважують зв’язування законодавства про додаткову військову підтримку Ізраїлю з військовою допомогою Україні, пише CNN.

Голова Сенату з питань збройних сил Джек Рід, демократ із Род-Айленда, та інші запропонували об’єднати допомогу Україні та Ізраїлю разом, сподіваючись, що розмова активізується протягом наступних кількох днів.

Хоча помічники в Конгресі та офіційні особи США чітко дають зрозуміти, що Ізраїлю найближчим часом не загрожує таке ж вичерпання обладнання, як Україні, вважають, що об’єднання фінансування для кожної країни могло б допомогти Києву перейти фінішну пряму.

Також ведеться обговорення щодо включення фінансування безпеки кордону та збільшення фінансування для Тайваню в остаточний пакет, оскільки зростає невизначеність щодо того, як майбутні додаткові пакети діятимуть у Палаті представників, контрольованій Республіканською партією.

Ізраїль запитує у США високоточні бомби та додаткові перехоплювачі для «Залізного купола», включаючи Joint Direct Attack Munitions (JDAM), комплект, який перетворює некеровану тупу бомбу на точну розумну зброю. Ізраїль застосував високоточні бомби для нанесення ударів по цілях у Газі з повітря.

Представники адміністрації повідомили законодавцям на брифінгах 8 жовтня, що вони вже прискорюють виконання існуючих контрактів на зброю, придбану Ізраїлем, щоб дати їм поштовх у найближчій перспективі. Адміністрація також може використати президентські повноваження на скорочення, щоб надати Ізраїлю додаткову зброю, хоча, за словами офіційних осіб, Конгресу потрібно буде збільшити суму грошей у фонді.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій