'
Читаєте зараз
США відкрили кордони для вакцинованих туристів після 20 місяців заборони

США відкрили кордони для вакцинованих туристів після 20 місяців заборони

Yevhen Koziarin
США
 • З 8 листопада 2021 року в США мають право в’їхати туристи з 33 країн.
 • Втім, право на в’їзд також мають нетуристи з країн, де низький рівень вакцинації.
 • Прибулі повинні показати сертифікат та здати ПЛР-тест на COVID-19.

США відкрили кордони для вакцинованих проти коронавірусу туристів з понад 30 країн світу. З 8 листопада до країни пускатимуть людей, які пройшли вакцинацію препаратами схваленими США та ВООЗ.

Заборона розповідає, хто може тепер подорожувати до Америки та за яких умов.


Жителі яких країн можуть потрапити до США 

В’їхати до США тепер можуть жителі країн Шенгенської зони, Великої Британії, Ірландії, Китаю, Бразилії, Ірану, Індії та ПАР.

За словами заступник речника Білого дому Кевіна Муноза, нова політика щодо подорожей містить вимогу вакцинації для в’їзду іноземців до Сполучених Штатів, починаючи з 8 листопада. «Ця дата стосується як міжнародних перевезень літаками, так і подорожей через наземний кордон. Ця стратегія керується міркуваннями захисту громадського здоров’я», — зазначив він у Twitter.

Від обов’язкової умови щодо COVID-сертифікату звільняються громадяни (нетуристи) з 50 країн з низьким доступом до вакцин. Здебільшого ідеться про країни Африки, а також Афганістан, Гаїті тощо.

Читати більше новин в Telegram

Через пандемію на початку 2020 року до США заборонили в’їжджати людям, що не мають громадянства або дозволу на проживання у Америці.

Які вакцини визнають у США 

США дозволять в’їзд до країни іноземців, які зробили щеплення вакцинами, схваленими американськими регуляторами або Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Перелік вакцин, з якими дозволений в’їзд до США:

 • Janssen;
 • Pfizer/BioNTech;
 • Moderna;
 • AstraZeneca;
 • Covaxin; 
 • Covishield;
 • Sinopharm;
 • Sinovac.

Остання доза повинна бути введена за 14 днів до дня, коли ви сідаєте на рейс до Сполучених Штатів, зауважили в Центрі контролю та профілактики захворювань.

COVID-сертифікати перевірятимуть до посадки в літак або на сухопутному пункті перетину кордону. Також іноземці повинні будуть показати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до польоту, або довідку про одужання від COVID-19 (дійсна протягом трьох місяців). Дітей до 18 років звільнили від обов’язкової вакцинації, але вони також повинні здати ПЛР-тест.

Раніше Заборона розповіла про рекомендації Центру контролю та профілактики захворювань США, згідно з якими окремі групи населення можуть отримати четверте щеплення проти коронавірусу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій