Читаєте зараз
США втретє ухвалили тимчасове фінансування уряду: що це означає для України

США втретє ухвалили тимчасове фінансування уряду: що це означає для України

Ilona Kivva
Автор:

Конгрес США ухвалив вже третій законопроєкт про тимчасовий бюджет. Акт допоможе уникнути призупиненню роботи уряду (шатдауну), пише Reuters.

Палата представників підтримала документ 314 голосами проти 108 (106 республіканців і два демократи проти). Його передали на підпис президенту Джо Байдену. 

«Цей третій тимчасовий законопроєкт про фінансування, відомий як ‘постійна резолюція’ або CR, просто подовжить рівні видатків минулого фінансового року до двох крайніх термінів – 1 і 8 березня… для різних урядових установ», — пояснили у виданні. 

При цьому лідери Конгресу вже оголосили про погодження постійного бюджету, але розпорядникам потрібно більше часу, щоб узгодити деталі в кожному законопроєкті про фінансування. Річ у тім, що у Штатів немає єдиного закону про бюджет, як-от в Україні. Щороку парламент має ухвалювати по 12 законопроєктів для фінансування діяльності уряду. 

Після остаточного погодження постійного річного бюджету Конгрес має взятися за питання фінансування для України. Тобто відтермінування рішення потенційно відтягує і надання допомоги Києву.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій