'
Читаєте зараз
Стало відомо, чому Джолі розлучилася з Піттом. Тепер пішла в суд 

Стало відомо, чому Джолі розлучилася з Піттом. Тепер пішла в суд 

Yevheniia Kostina
  • Колишнє подружжя має кілька судових справ із 2016 року, коли вони вирішили розлучитися.
  • За словами Джолі, ексчоловік застосував силу до неї та їхніх дітей.
  • Федеральна влада розслідувала інцидент, але не захотіла відкривати справу..

Голівудські актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт судитимуться через фізичне насилля. Інцидент, який нібито стався в 2016 році, призвів до розлучення зіркової пари. Сім років потому офіційне звинувачення стало продовженням справи про продаж виноробні акторів.

Заборона розповідає про судову тяганину після розлучення Бранджеліни.


Позов Джолі: справа про насилля на літаку

Американська акторка Анджеліна Джолі висунула проти колишнього чоловіка Бреда Пітта позов про фізичне насилля. За її словами, інцидент стався в 2016 році на борту приватного літака. За її словами, актор схопив дружину за голову і потряс нею.Діла придушив одну дитину і вдарив по обличчю іншу, пише The New York Times.

«Федеральна влада, яка має юрисдикцію над польотами, розслідувала інцидент, але відмовилася порушити кримінальну справу. Через кілька днів після подорожі літаком пані Джолі подала на розлучення», — зазначили у виданні.

Акторка розповіла, що суперечка почалася, коли тодішній чоловік звинуватив її у надто шанобливому ставленні до їхніх дітей, а один із них намагався захистити матір. Своєю чергою адвокатка Пітта Енн Кілі сказала, що актор визнав провину по деяких пунктах, проте «не братиме відповідальності за те, чого не робив». 

Читати більше новин в Telegram

Розлучення Джолі і Пітта: справи опіки та виноробні

Шлюборозлучний процес акторів розпочався в 2016 році, і з тих пір вони постійно судяться. Спершу важливим питанням було питання опіки над їхніми шістьма дітьми. В результаті право на одноосібне піклування отримала Джолі.

Проте в лютому 2022 року Пітт подав до суду на колишню дружину через те, що вона без його відома продала свою частку у їхній французькій виноробні російському підприємцю.

«Вони домовлялися ніколи не продавати свої частки у маєтку, де вони одружилися в 2014 році, без згоди іншого […] Цей крок мав на меті завдати безпричинної шкоди Пітту, який влив гроші та капітал у винний бізнес», — пояснив позов актора Bloomberg.

Суд щодо фізичного насилля стане продовженням справи виноробні. Річ у тім, що спершу Джолі хотіла продати свою частку самому Пітту, але перемовини зірвалися. Він вимагав угоди про нерозголошення, яка забороняла б колишній дружині говорити поза судом про фізичне та емоційне насилля актора. Джолі на це не пішла й тепер намагається довести, що продала бізнес без порушення домовленостей.

Раніше Заборона розповідала про звинувачення у насильстві проти кінопродюсера Гарві Вайнштейна. Його вже визнали сексуальним злочинцем у США, проте позов стосується інциденту в Лондоні у 1996 році.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій