'
Читаєте зараз
Проти Гарві Вайнштейна висунули звинувачення за події 25-літньої давнини

Проти Гарві Вайнштейна висунули звинувачення за події 25-літньої давнини

Markiian Oliiarnyk
Гарві Вайнштейн
  • Британська прокуратура порушила кримінальну справу проти 70-річного кінопродюсера Гарві Вайнштейна за сексуальний напад на жінку.
  • За даними слідства, інцидент стався у Лондоні у 1996 році.
  • У 2020 році у США Вайнштейна визнали винним у сексуальному насильстві та зґвалтуванні, за що він був засуджений до 23 років ув’язнення.

Кінопродюсер Гарві Вайнштейн, якого у США визнали сексуальним злочинцем, може знову постати перед судом, але цього разу у Великій Британії. Проти нього висунули чергові звинувачення у насильстві проти жінки, яке відбулося ще 25 років тому. Деталей справи поки не розкривають, як і інформації, чи вимагатиме Лондон його екстрадиції для повноцінного судового процесу.  

Заборона розповідає подробиці нових звинувачень про скандального голлівудського продюсера.


Справа проти Вайнштейна у Британії: деталі слідства

8 червня 2022 року Королівська прокурорська служба Великої Британії заявила про порушення кримінальної справи проти голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. Йому висунуто звинувачення у скоєнні двох актах сексуального нападу на жінку в Лондоні, який відбувся 25 років тому.

«Королівська прокурорська служба уповноважила столичну поліцію повідомити про підозру Гарві Вайнштейну після вивчення доказів, зібраних під час розслідування», — йдеться у пресрелізі британського правоохоронного органу.

Зазначається, що сексуальні напади нібито мали місце в період з 31 липня по 31 серпня 1996 року. Ймовірною жертвою нападу Вайнштейна є жінка, якій наразі понад 50 років.

Читати більше новин в Telegram

Сексуальні злочини Гарві Вайнштейна

Засновник студії Miramax Films Гарві Вайнштейн опинився в епіцентрі гучного скандалу щодо сексуального насильства у Голлівуді, з якого й розпочався знаменитий рух #MeToo.

Восени 2017 року видання New York Times опублікувало інтерв’ю з акторкою Ешлі Джадд, у якому вона розповіла про домагання з боку продюсера на знімальному майданчику. Пізніше з подібними звинуваченнями виступили інші голлівудські зірки, зокрема Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Кара Делевінь тощо.

Загалом про непристойну поведінку Вайнштейна висловилися щонайменше 80 жінок, а деякі з них поділилися навіть більш жахливими подробицями про те, як він примушував їх до сексу або просто жорстоко зґвалтував.

Внаслідок скандалу Вайнштейн втратив свою студію, дружину та усі можливі контракти. У 2020 році суд визнав продюсера винним у сексуальному насильстві та зґвалтуванні і засудив його до 23 років позбавлення волі. Після цього адвокати Вайнштейна подали апеляцію, яка досі перебуває на розгляді.

Раніше Заборона розповідала про сексуальний скандал за участю сина британської королеви принца Ендрю, якого звинуватили у зґвалтуванні неповнолітньої дівчини.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій